VASARIO 11 – OJI – PASAULINĖ LIGONIŲ DIENA

2022 02 11

„Prieš 30 metų šventasis Jonas Paulius II įsteigė pasaulinę ligonių dieną, kad Dievo tauta, katalikiškosios sveikatos priežiūros institucijos ir pilietinė visuomenė skirtų daugiau dėmesio ligoniams ir tiems, kurie jais rūpinasi“(Popiežiaus Pranciškaus Žinia 30 – osios Pasaulinės ligonių dienos proga).

Minėdami pasaulinę ligonių dieną, visi susimąstykime apie tai, kaip gyvename, kaip rūpinamės savo ir artimųjų sveikata, kaip reaguojame ligai palietus mus ar mūsų artimąjį, kaimyną, nepažįstamąjį? Būti šalia sergančio, kenčiančio žmogaus ne visuomet yra lengva, tačiau tai, kas nelengva, mums gali tapti palaima ir geriausiu meilės įrodymu sergančiam ir kenčiančiam žmogui. Artimo meilei reikia laiko...

Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojai ir jiems talkinantys savanoriai visada yra šalia sergančių, kartais vienišų, kenčiančių žmonių ir kiekvieną dieną stengiasi jiems padėti. Dėkojame ligoninės personalui, savanoriams, visiems geros valios žmonėms už jų dalinamą pagalbą, dėmesį, rūpestį, šilumą, laiką ir atjautą ligoniams, o ligoniams dėkojame už pasitikėjimą mūsų ligoninės medikais.

Visiems įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms linkime sveikatos, stiprybės ir ryžto įveikti užklupusias negandas, o juos supantiems artimiesiems – vilties, kantrybės ir tikėjimo.

Visiems linkime Dievo globos ir palaimos!

Būkite sveiki!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-02-10 16:58