Naujienos

Teikiama Humanitarinė pagalba Ukrainai

2023 09 08

Pastaruoju metu, humanitarinės pagalbos poreikiai kasmet tampa vis didesni, o nesibaigiantis  Rusijos karas Ukrainoje turi didelę įtaką šios pagalbos kontekste. Dėl šios priežasties, VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė ne tik palaiko Ukrainą ir žmones, kovojančius už savo laisvę, bet ir teikia pagalbą atstatant sugriautų miestų viešuosius pastatus. Penktadienį iš Respublikinės Panevėžio ligoninės į Kremenčuko miestą Ukrainoje iškeliauja antroji humanitarinės pagalbos siunta. Šios dienos pagalbą sudaro po įstaigos renovacijos demontuoti 145 vnt. plastikinių langų su rėmais.

Siuntos pasiimti atvykę atstovai padėkojo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriui Arvydui Skorupskui ir visai vadovybei už suteiktą paramą, kuri dabar taip reikalinga Ukrainos Kremenčuko miestui ir bendruomenei.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius A. Skorupskas sakė, kad jaučia pareigą padėti nukentėjusiems ukrainiečiams: „Tęsiant bendradarbiavimą su Kremenčuko miestu, šiandien suprantame, kad Ukrainos žmonėms reikalinga parama, kad karo sąlygomis bet kokia pagalba – labai praverčia. Viliamės, kad mūsų supratimas ir palaikymas prisidės atkuriant nukentėjusius pastatus“.

Dėkojame UAB RV Customs direktoriui Rokui Valužiui ir darbuotojams už operatyvų ir  nemokamą  muitinės deklaracijų sutvarkymą, kurių dėka krovinys be trukdžių greičiau pasieks paramos gavėjus Ukrainoje.

Mes – stiprūs kartu!!!

Paskutinį kartą redaguota: 2023-09-08 13:45