Naujienos

Su artėjančia Tarptautine slaugytojų diena pasveikinti Panevėžio ligoninės slaugytojai

2024 05 08

VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje kasdien velkasi baltus chalatus šimtai slaugytojų. Šiuo metu įstaigoje dirba virš 700 slaugytojų, kurių įnašas į pacientų gyvenimus yra neįkainojamas, o jų pasiaukojimas, rūpestis ir profesionalumas padeda žmonėms įveikti ligas ir sunkumus.

Artėjant Tarptautinei slaugytojų dienai  ligoninėje pasveikinti slaugytojai, o penktadienį Panevėžio muzikiniame  teatre laukia iškilminga šventinė konferencija ir koncertas.  Nuo pat ryto ligoninės posėdžių salėje susirinkusiems darbuotojams skambėjo sveikinimai ir patys gražiausi padėkos žodžiai.

Puoselėdami gražią tradiciją, pasveikinti slaugytojų atėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, slaugos administratorė Rasa Masienė ir kolegos.

Renginį ligoninės posėdžių salėje sveikinimo žodžiu pradėjo R. Masienė.

„Artėja dar viena, nuostabi, nepaprastai šilta pavasario šventė – Tarptautinė slaugytojų diena. Tai šventė, kurią pajaučia kiekvieno žmogaus širdis, daugiau ar mažiau, tačiau tai yra gyvenimas. Žmones, kurie gelbėja kito žmogaus gyvybę vadiname herojais ir didvyriais. Tai slaugytojai, kurie kiekvieną dieną savo dėmesiu ir rūpesčiu slaugomus ligonius apgaubia tikėjimu ir viltimi pasveikti. Šiandien visiems slaugytojams, jų padėjėjams dovanoju žvaigždžių šviesą, saulės šilumą, bet Jūs tai darote šilčiau, profesionaliau ir atsakingiau. Jūs tarsi švyturys, kuris žybsėdamas nušviečia kelią mūsų pacientams, suteikdamas viltį, sveikimą ir gerą savijautą būti čia. Ačiū Jums visiems ir kiekvienam atskirai, kad esate, būkite sveiki ir laimingi“, - sveikino susirinkusius R. Masienė.

Gražiais žodžiais ir padėkomis renginį tęsė Panevėžio ligoninės vadovas A. Skorupskas.

„Mieli slaugytojai, džiugu, kad kiekvieną pavasarį pradedame šventėmis. Tik neseniai minėjome Medicinos darbuotojų dieną, o  ant slenksčio  - Tarptautinė slaugytojų diena. Ta proga dėkoju visiems už indėlį į mūsų ligoninę, už Jūsų darbą ir pastangas.  Slaugytojas, lyg ir nematoma medicinos pusė, bet tikrai labai svarbi, be kurios jokie gydymo procesai ir medicinos pasiekimai yra neįmanomi. Jeigu  nebūtų slaugos ir visų Jūsų, pacientai negautų reikiamos priežiūros, dėmesio ir pagalbos.  Jūsų rūpestis, profesionalumas ir užuojauta daugeliui yra labai svarbūs ir nepakeičiami. Kiekvieną dieną skiriate savo laiką ir pastangas, siekdami palengvinti skausmą, pagerinti sveikatą ir suteikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Dėkoju Jums už švelnias rankas, auksines širdis ir ligoninės klestėjimą. Linkiu, nesustoti tobulėti ir judėti į priekį bei  daug pirmų kartų ateityje.  Sėkmės Jums visiems profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. Su Jūsų švente mielieji! - slaugytojus sveikino ligoninės direktorius A. Skorupskas.

Po sveikinimų ir linkėjimų geriausiems įstaigos slaugytojams buvo įteikti Padėkos raštai, gėlės ir simboliniai suvenyrai.

Pasibaigus renginiui slaugytojai skubėjo išsiskirstyti į ligoninės skyrius, kur jų laukė pacientai, o penktadienį visi šventiškai nusiteikę rinksis į Panevėžio muzikinį  teatrą, kur jų lauks šventinė programa  - Tarptautinei slaugytojų dienai paminėti.
Paskutinį kartą redaguota: 2024-05-08 13:06