Naujienos

Šį gydytoją panevėžiečiai sutiko išskėstomis rankomis: „Atvykęs čia iškart tapau tikru daktaru“

2023 05 30

Jau 7 metus Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dirbantis akių ligų gydytojas Eugenijus Žvykas tikina nė karto nepasigailėjęs dėl sprendimo grįžti į gimtąjį miestą. Čia jis sako iškart pasijautęs tikru gydytoju. Pacientai jauną gydytoją pasitiko išskėstomis rankomis ir darbo iki dabar nestinga, mat daug kur akių ligų specialistai – deficitinė specialybė.

„Dabar situacija tokia, kad jaunais specialistais visa Lietuva dar neužpildoma, o vyresni specialistai, kurie labai gerai dirbo, jau po truputį visuose miestuose išeina užtarnauto poilsio“, – konstatuoja gydytojas.

Pasak pašnekovo, nors kai kurie pacientai įsitikinę, kad geras gydytojas – jau tas, kuris turi žilo plauko galvoje, daugelis džiaugiasi pakliuvę pas jauną mediką.

„Kuo džiaugiausi ir galėčiau pareklamuoti šią vietą, tai pacientai čia nepratę matyti daug rezidentų, tad jaunas daktaras yra vienareikšmis privalumas ir pacientai džiaugiasi pakliuvę pas jauną gydytoją“, – teigė panevėžietis.

 
Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/si-gydytoja-panevezieciai-sutiko-isskestomis-rankomis-atvykes-cia-iskart-tapau-tikru-daktaru-n1238766

Paskutinį kartą redaguota: 2023-05-30 08:15