Naujienos

Rima Korsakienė Respublikinėje Panevėžio ligoninėje išdirbo daugiau nei 50 metų

2023 08 01

Jeigu pasakotume Respublikinės Panevėžio ligoninės istoriją, ji nebūtų įsivaizduojama be ilgametės ligoninės darbuotojos Rimos Korsakienės.  Klinikinės fiziologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja R. Korsakienė, kaip medicinos sesuo, savo darbą pradėjo 1971 m. Priėmimo skyriuje, vėliau pradėjo dirbti Vaikų poliklinikos vyr. slaugytoja, o nuo 1997 m. – Klinikinės fiziologijos skyriaus vyr. slaugytoja. Ilgametės ligoninės darbuotojos išleisti į naują gyvenimo etapą susirinko gausus būrys kolegų, direktorius Arvydas Skorupskas bei jo pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus.

Direktorius R. Korsakienei padėkojo už ilgametį darbą ir didžiulį indėlį į Panevėžio ligoninės klestėjimą.

„Noriu Jums  padėkoti už 52 metus, išdirbtus mūsų ligoninėje, už išugdytą jaunąją kartą, kuriai ramia sąžine galite perduoti savo žinias ir patirtį. Ateina kitas gyvenimo tarpsnis – džiaugtis gyvenimu. Šiandien viso kolektyvo vardu sakau Jums didelį ačiū. Linkiu, kad ateities planai ir svajonės išsipildytų, o Jūsų gyvenime būtų daug saulėtų dienų“, - linkėjo ligoninės direktorius A. Skorupskas.

R. Korsakienė padėkojo visiems už sveikinimus ir likimui, kad turėjo galimybę – 52 metus dirbti mylimą darbą puikiame kolektyve.

„Nuo vaikystės mus moko, kad susitikus reikia pasisveikinti, o išeinant – atsisveikinti. Šiandien man yra tokia diena, kai aš noriu su jumis visais atsisveikinti. Esu dėkinga likimui už galimybę dirbti mylimą darbą tokiame puikiame kolektyve. Dirbau daug, atsakingai ir su meile. Ačiū visiems už geranoriškumą, bendrystę, pagalbą, už visą tą laiką, buvimą kartu. Dėkoju administracijai, direktoriui, pavaduotojui, kad turėjau galimybę dirbti tai ką noriu ir visa širdimi.  Linkiu kuo didžiausios sėkmės darbuose ir asmeniniame gyvenime. Mylėkite darbą ir raskite laiko sau. Būkite sveiki, kantrūs ir laimingi“, - atsisveikindama linkėjo ilgametė ligoninės darbuotoja.

R. Korsakienei Respublikinė Panevėžio ligoninė buvo vienintelė darbovietė per jos 52 darbo metus. Įstaigos kolektyvas linki sėkmės naujajame gyvenimo etape.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-08-01 08:32