Naujienos

RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS GYDYTOJŲ GINEKOLOGŲ GRETAS PAPILDĖ NAUJA SPECIALISTĖ

2022 01 21

Akušeriai – ginekologai – tai gydytojai, kurių specializacija yra moterų sveikata. Moters kūnas atsakingas už įvairias biologines funkcijas, įskaitant menstruacijas, gimdymą ir menopauzę. Jie turi patirties moters reprodukcinės sveikatos, nėštumo ir gimdymo srityse. Akušerija yra medicinos sritis, susijusi su medicinine moters priežiūra prieš, per ir po gimdymo. Ginekologijos sritis yra orientuota į visus kitus moters reprodukcinės sveikatos aspektus nuo brendimo pradžios iki menopauzės ir vėliau. Paprastai pas šiuos specialistus lankomasi reguliariam patikrinimui. Kitos priežastys, kodėl reikalingos ginekologo paslaugos, yra infekcijos, skausmas ar diskomfortas gimdoje, lytiniuose organuose ar krūtyse. Šios srities specialistai taip pat gali padėti nevaisingumo ir kontracepcijos klausimais.

Kiekvienos moters reprodukcinė sveikata yra verta ypatingo dėmesio, todėl Respublikinėje Panevėžio ligoninėje dirbantys šios srities gydytojai specialistai, turintys ilgametę patirtį ir aukštą profesinę kvalifikaciją, visada atidžiai įsigilina į moterų poreikius, kruopščiai įvertina jų organizmo būklę ir visapusiškai ja pasirūpina. Mūsų ligoninėje visos pacientės gali saugiai ir pilnai atlikti reguliarų sveikatos patikrinimą, ligų prevencijai skirtus tyrimus ir gydymą, taip pat nustatyti ir stebėti nėštumą ir dar daugiau.

2022 m. sausio mėn. pradžioje Respublikinės Panevėžio ligoninės Ginekologijos skyriuje pradėjo dirbti nauja specialistė – gydytoja ginekologė Greta Žvykienė. „Panevėžys – mano gimtasis miestas, į kurį, po studijų, buvo gera sugrįžti su šeima. Namuose turiu puikią vyrišką kompaniją – du sūnus ir vyrą, kuris jau keletą metų dirbą Respublikinės Panevėžio ligoninės Akių ligų skyriuje. Laisvalaikiu stengiamės kuo daugiau keliauti, skirti laiko draugams, vaikus supažindinti su jiems naujais dalykais. Panevėžyje baigiau Juozo Balčikonio gimnaziją bei muzikos mokyklą. Mediciną studijavau LSMU. Pagal mainų programą pusmetį mokiausi Italijoje, o dalį internatūros atlikau Londono Karališkosios ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriuje. Ginekologijos rezidentūrą baigiau LSMU Kauno klinikose. Ši specialybė yra labai plati, dinamiška, kelianti iššūkių – dėl to ir įdomi. Be to, čia ne visi pacientai kreipiasi dėl ligų, nes vaikučių gimimas yra džiaugsmas visiems, o tai – taip pat ginekologo darbo dalis. Rezidentūroje turėjau galimybę keletą mėnesių tobulinti žinias viename Milano (Italija) Nevaisingumo centre, taip pat pusmetį, kaip rezidentė, dirbau Respublikinės Panevėžio ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikos skyriuose. Tai ir paskątino čia sugrįžti. Patinka chirurginis darbas, ligoninė didelė, moderni, o kolegos šiltai priima ir noriai dalinasi patirtimi. Šiuo metu dirbu Ginekologijos skyriuje ir konsultuoju Konsultacijų poliklinikoje“, - apie save pasakojo gydytoja ginekologė Greta Žvykienė.

Nuoširdžiai sveikiname gydytoją Gretą, įsiliejus į gausų Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų kolektyvą ir linkime profesinės sėkmės ir asmeninės gerovės!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-21 15:40