Naujienos

Respublikinės Panevėžio ligoninės filialas Likėnų reabilitacijos ligoninė mini 85-erių metų sukaktį

2023 08 25

Šiemet ne tik  Respublikinei Panevėžio ligoninei jubiliejiniai metai, bet ir jos filialias Likėnų reabilitacijos ligoninė mini iškilią sukaktį. Sofijos Chodakauskaitės -   Smetonienės  ir Jadvygos Chodakauskaitės - Tubelienės iniciatyva 1938 m. pastatytas pirmasis specializuotas sanatorijos pastatas Lietuvoje ir įkurtas Likėnus supantis parkas. Šiandien Likėnų reabilitacijos ligoninė mini 85 – erių metų sukaktį.

Pasveikinti su iškiliu jubiliejumi į Likėnus atvyko daug garbingų svečių: Biržų rajono savivaldybės meras K. Knizikevičius,  Lietuvos Respublikos Seimo narys A. Stončaitis, Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja A. Čiplienė, buvęs Seimo narys, visuomenės atstovas V. Rinkevičius, Kupiškio ligoninės direktorius J.Panka, Biržų ligoninės direktorius P. Bimba, Rokiškio ligoninės direktorius R. Martinėlis, Pabiržes seniūnė V. Zurbaitė.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas padėkojęs visiems už sveikinimus, pristatė šlovingąją Likėnų istoriją, kurios ištakos prasidėjo, kaip manoma, nuo XV a. Nuoširdų padėkos žodį direktorius tarė ligoninės darbuotojams, kurių dėka Likėnų reabilitacijos ligoninė taip sparčiai keičiasi. Už kasdieninį darbą, pacientų priežiūrą ir gydymą darbuotojai buvo apdovanoti šimtmečio medaliais ir padėkomis.

Pasibaigus šventiniams sveikinimams visi buvo pakviesti klausytis šventinio koncerto, kurį atliko Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų orkestras „Garsas“ ir operos solistai Laima Česlauskaitė ir Edgaras Dovidovičius.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-08-25 19:38