Naujienos

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje prasideda šventiniai renginiai

2023 06 15

Savo jubiliejinį gimtadienį  pradeda švęsti Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenė – 100-osioms įkūrimo metinėms skirti renginiai prasideda nuo šiandien, o  iškilmingo minėjimo iškilmės visus pakvies rytoj į „Kalnapilio areną“.

Jubiliejaus minėjimas prasidėjo jau šiandien nuo pat ryto. Posėdžių salėje vyko šventiniai ligoninės administracijos susitikimai su Respublikinės Panevėžio ligoninės klinikų, skyrių ir padalinių darbuotojais, kurių metu geriausiais nominuoti buvo apdovanoti direktoriaus Arvydo Skorupsko padėkomis, Monetų kalyklos nukaldintais proginiais medaliais bei atminimo dovanėlėmis.

„Nedaug Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų gali pasidžiaugti tokiu ilgu veiklos laikotarpiu, kokį šiandien švenčia Respublikinė Panevėžio ligoninė. Per 100 metų  mūsų įstaigoje dirbo jau kelios žmonių kartos, išskirtinio darbštumo ir ypatingo atsakingumo bei neeilinių gebėjimų darbuotojai.  Panevėžio ligoninė per ilgus metus nuėjo sudėtingų ne tik pakilimų, bet ir nuopuolių nestokojusį kelią, tačiau tik bendrų pastangų dėka – savo naują amžių sutinka moderni, šiuolaikiška ir sustiprėjusi, todėl sveikinu visus su švente ir 100 metų jubiliejų kviečiu švęsti kartu“, – susirinkusius ligoninės darbuotojus sveikino direktorius A. Skorupskas.

Padėkomis ir proginiais medaliais už atsakingą, profesionalų darbą ir nepriekaištingai atliekamas pareigas, Respublikinės Panevėžio ligoninės 100 - mečio proga apdovanoti 158 darbuotojai.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-06-15 13:02