Naujienos

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pradeda dirbti profesorius, gydytojas, burnos, veido ir žandikaulių chirurgas Ričardas Kubilius

2023 08 11

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pradeda dirbti profesorius, gydytojas, burnos, veido ir žandikaulių chirurgas Ričardas Kubilius.

R. Kubilius - aukščiausios kvalifikacinės kategorijos gydytojas odontologas, burnos, veido ir žandikaulių chirurgas. Pagrindinės mokslinio darbo kryptys – veido ir žandikaulių traumatologija, neurostomatologija, implantologija. Jo vadovavimo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Veido ir žandikaulių chirurgijos klinikai laikotarpiu optimizuotos veido ir žandikaulių traumų gydymo metodikos, įdiegti ir patobulinti veido ir žandikaulių onkologijos gydymo metodai, atlikta pirmoji Lietuvoje artroskopinė smilkinio apatinio žandikaulio sąnario operacija, minimaliai invaziniu chirurginiu būdu atliekamos manipuliacijos smilkininio apatinio žandikaulio sąnario ertmėje.

Nuo šių metų rugpjūčio 25 d. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas R. Kubilius iš Kauno klinikų teiks profesionalias konsultacijas burnos, veido ir žandikaulių uždegimų, traumų, onkologijos, smilkininio apatinio žandikaulio sąnarių, seilių liaukų, dantų patologijos, veido skausmų klausimais.

„Džiugu, kad profesorius Ričardas Kubilius iš Kauno klinikų sutiko dirbti  mūsų įstaigoje. Tai yra dar vienas žingsnis pažangesnio gydymo link. Kryptingai siekiame, kad Respublikinės  Panevėžio ligoninės pacientai gautų reikiamą, profesionalią ir efektyvią gydymo kokybę bei būtų užtikrintas sklandus jų gydymas, kuris yra vienas iš svarbiausių mūsų gydymo įstaigos uždavinių. “, - sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Registruojantis Respublikinės Panevėžio ligoninės Konsultacijų poliklinikoje pas profesorių, gydytoją, burnos, veido ir žandikaulių chirurgą R. Kubilių būtina turėti siuntimą.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-08-11 09:56