Naujienos

Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Poltavos srities Lietuvos garbės konsulas Volodymyr Pylypenko

2023 10 10

Šiandien Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Poltavos srities Lietuvos garbės konsulas Volodymyr Pylypenko. Konsulas ligoninės vadovui Arvydui Skorupskui pareiškė padėką už skiriamą nuolatinę labdarą Ukrainos gydymo įstaigoms, nes pastaruoju metu humanitarinės pagalbos poreikiai tampa vis didesni. Respublikinė Panevėžio ligoninė ne tik palaiko Ukrainą ir žmones, kovojančius už savo laisvę, bet ir teikia taip jiems reikalingas  humanitarinės pagalbos siuntas.

Susitikimo metu direktorius A. Skorupskas su konsulu V. Pylypenko  aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes su Poltavos srities mokslo ir gydymo įstaigomis, pasidalijo patirtimi apie bendrų konferencijų organizavimą, papasakojo apie tarptautinės praktikos galimybes Ukrainos studentams Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.

Po pokalbio, Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovas A. Skorupskas surengė konsului trumpą ekskursiją po atsinaujinusią ir šiuolaikišką ligoninę, papasakojo apie netruksiantį „pneumopašto“ sistemos paleidimą, aprodė centrinio įėjimo erdves ir koplyčią.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-10-10 13:01