Naujienos

Respublikinė Panevėžio ligoninė – renginyje „Studijų diena 2023“

2023 09 27

Antrus metus iš eilės Panevėžio „Kalnapilio“ arenoje vyko  renginys - „Studijų diena 2023“, kuriame dalyvavo Lietuvos universitetų, kolegijų, profesinio rengimo mokyklų, gydymo įstaigos atstovai, kurie mugėje sulaukė daug lankytojų: Panevėžio ir aplinkinių miestų moksleivių, gimnazistų, studentų,  taip pat miesto bendruomenės,  siekiančių pokyčių savo gyvenime.
 
Šiais metais minėtame renginyje dalyvavo ir Respublikinės Panevėžio ligoninė – Lietuvos ligoninė, teikianti aukščiausiojo lygio medicinos pagalbą Šiaurės Rytų regiono gyventojams. Jos atstovai, direktoriaus pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus ir slaugos administratorė Rasa Masienė moksleivius skatino studijuoti mediciną, o jau studijuojančius nedvejoti ir grįžti į gimtąjį  miestą Panevėžį.  Atrasti save būtent čia bei pradėti ar tęsti savo karjerą Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.
 
Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovai sulaukė daug klausimų iš renginio lankytojų: būsimų medicinos studijų studentų, moksleivių iš Panevėžio miesto ir kitų aplinkinių miestų, norinčių savo ateitį sieti su medicina ir dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje.
 
„Studijų diena 2023“  lankytojai prie Respublikinės Panevėžio ligoninės stendo buvo vaišinami unikaliu mineraliniu vandeniu „Likėnai“ ir šimtmetį švenčiančios ligoninės saldainiais.
 
Dėkojame organizatoriams už puikų renginį ir iki susitikimo kitais metais.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-09-27 16:26