Naujienos

Renginio „Pyragų varžytuvių“ laimėtojai ir jų kepinių receptai

2023 11 07

Vakar, Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų „Pyragų varžytuvės“ renginys ir gerumo akcija „PADOVANOK KALĖDAS socialiai remtiniems VAIKAMS“ subūrė ligoninės kolektyvą. Siekdami kilnaus tikslo, visi dalinosi gerumu ir prisiminė vaikus, kuriems reikia visokeriopos pagalbos. Parama bei palaikymas yra labai svarbus, ypač vaikučiams, laukiantiems Šv. Kalėdų stebuklo.

Antradienį, VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Posėdžių salėje susirinko ligoninės darbuotojai, kurie Pyragų dienos renginyje pristatė savo iškeptus pyragus.  Kepinių įvairovė ir grožis džiugino visus apsilankiusius ir kėlė susižavėjimą originaliais kepiniais. Šiandien, VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas dėkojo ligoninės darbuotojams, dalyvavusiems akcijoje, sveikino nugalėtojus ir įteikė apdovanojimus, tardamas jautrius žodžius: „Ačiū visiems – tiek kepusiems pyragus, tiek tiems, kurie susirinko paragauti, pasidalinti receptais ir paaukoti. Dalinkimės gerumu ir šiluma su kitais ne tik per Pyragų dieną. Nepamirškime tų, kuriems tikrai reikia mūsų pagalbos, juk kartu esame stipresni. Jūsų bendrystės dėka, mes galėsime prisidėti prie Šv. Kalėdų stebuklo likimo nuskriaustiems vaikams. AČIŪ!“

Šiandien, į Posėdžių salę sukviesti vakar dienos renginio dalyviai neatsitiktinai, o su dideliu noru jiems padėkoti ir pasveikinti. Lietuvos slaugos specialistų organizacijos (LSSO) Panevėžio skyriaus direktorė Rasa Masienė sveikino visus dalyvius, kuriems įteikė simbolines dovanėles, linkėdama, dažniau surasti progų atviriems pokalbiams vieni su kitais prie arbatos puodelio.  Ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas įteikė padėkas ir apdovanojo prizines vietas užėmusių  pyragų autorius, kurių pyragai surinko daugiausiai balsų.

 „Skaniausio pyrago“ nominaciją pelnė Operacinio skyriaus pyragas Nr.18 (Medutis ir keksiukai). Šiems kepiniams pagaminti, kaip skyriaus kolektyvas teigia, „įdėjo labai daug meilės ir fantazijos“.

„Originaliausio pyrago“ nominacija atiteko filialo Likėnų reabilitacijos ligoninės Maisto paruošimo skyriaus pyragui Nr. 2. „Šiaurės perlas“ išsiskyrė ne tik savo išvaizda, idėja, kūrybiškumu, bet ir recepto pateikimo aprašymu, kurį sukūrė Likėnų reabilitacijos ligoninės Maisto paruošimo skyriaus fėjos.

„Gražiausio pyrago“ nominacija atiteko Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriui, Jogurtiniam pyragui Nr. 10, kurio autorė bendrosios praktikos slaugytoja Stasė Norgėlaitė – Charisovienė. Gražiausio pyrago autorė dėkojo visiems balsavusiems ir ragavusiems, dėkojo už šią gražią iniciatyvą, kuri subūrė kolektyvą, atitraukė nors kelioms minutėms nuo intensyvaus darbo ir palinkėjo visiems: „Geriau susitikime prie pyragų, nei Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje. Būkite sveiki!”.

Paskatinamasis apdovanojimas buvo įteiktas Vidaus ligų II skyriaus darbuotojoms už tarptautinį pyragų ir pyragaičių rinkinį Nr. 14., kurį kartu gamino ir aktyviai įsitraukė ukrainietės, skyriaus slaugytojų padėjėjos. Tai rodo, kad galime būti vieningi, stiprūs ir palaikantys vieni kitus.

Dar kartą sveikiname nugalėtojus skyrius, pyragų autorius ir dėkojame visiems dalyvavusiems ir aukojusiems už bendrystę, už gerumą ir aktyvų dalyvavimą šioje gražioje inciatyvoje.

Kiekvieną tortą ar pyragą puošia „Vyšnia“. Jūsų pageidavimu skelbiame nugalėtojų Pyragų receptus.

Gera daryti gera.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-07 14:32