Naujienos

Pasveikintos Panevėžio kolegijos absolventės

2023 01 26

2002 m. reorganizavus Panevėžio aukštesniąją technikos mokyklą, Panevėžio A. Domaševičiaus aukštesniąją mokyklą ir Rokiškio aukštesniąją pedagogikos mokyklą buvo įsteigta Panevėžio kolegija. Šiais metais ši aukštoji mokykla išleidžia jau 21 absolventų laidą. Šiandien, 26-ioms Panevėžio kolegijos bendrosios praktikos slaugytojoms  iškilmingai įteikti bakalauro diplomai.

VšĮ Respublikinę Panevėžio ligoninę ir Panevėžio kolegiją sieja ilgametis, įvairiapusis ir prasmingas bendradarbiavimas. Tęsiant ilgametes tradicijas, pasveikinti absolvenčių atvyko ligoninės direktorius A. Skorupskas, Slaugos administratorė J. Gertienė, Kardiologijos skyriaus vyr. slaugytoja R. Masienė ir Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos skyriaus vyr. slaugytoja G. Balčiūnienė.

„Sveikinu jus visas, pabaigus Panevėžio kolegiją ir įgijus bendrosios praktikos slaugytojos specialybę, kuri kiekvienais metais tampa vis labiau populiari ir reikalinga. Jūs mokėtės, stengiatės ir jums pavyko. Linkiu, kad ši diena įkvėptų jus kitam, jūsų gyvenimo žingsniui – siekti užsibrėžtų tikslų ir savo profesinę karjerą tęsti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, kuri šiais metais švenčia savo 100-to metų jubiliejų“, - kalbėjo direktorius A. Skorupskas.

„Sveikinu visas, pasirinkusias bendrosios praktikos slaugytojos specialybę. Ši diena yra sunkaus darbo ir kantrybės rezultatas. Slaugytojos darbas yra garbingas ir atsakingas pašaukimas, kuris reikalauja ne tik įgytų žinių, bet ir gero žodžio, švelnių rankų, širdies šilumos ir begalinės tolerancijos. Respublikinė Panevėžio ligoninė yra didžiausia Šiaurės Rytų Lietuvos regione, todėl kviečiame prisijungti prie mūsų komandos, kur galėsite tęsti kolegijoje pradėtą savo skrydį“, - linkėjo J. Gertienė.

Bendrosios praktikos slaugytojo specialybė nėra vien tik profesija, bet ir pašaukimas, kad ligos ar kitų negandų ištiktam žmogui nuoširdus žodis, švelnių rankų prisilietimas suteikia viltį, pažadina gyvybines jėgas ir troškimą džiaugtis gyvenimu.
 
 
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-26 14:36