Naujienos

Pasveikinti slaugytojai su artėjančia Tarptautine slaugytojų diena

2023 05 11

VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje kasdien velkasi baltus chalatus šimtai slaugytojų. Šiuo metu įstaigoje dirba 750 slaugytojų, kurie kiekvienam ištiesia pagalbos ranką, sumažina dvasios kančią ar fizinį skausmą, suteikia vilties ir jėgų gyventi.

Šiandien, Tarptautinės slaugytojų dienos išvakarėse  ligoninėje buvo pasveikinti slaugytojai su jų profesine švente, nes rytoj J. Miltinio teatre laukia iškilminga šventinė konferencija.  Nuo pat ryto ligoninės posėdžių salėje susirinkusiems darbuotojams skambėjo sveikinimai bei patys gražiausi padėkos žodžiai.

Puoselėdami gražią tradiciją, pasveikinti slaugytojų atėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, jo pavaduotojas medicinai Mindaugas Vaitkus bei kolegos.

„Mielos slaugytojos ir slaugytojai, Jūs atliekate labai sunkų darbą, esate sveikatos apsaugos akys, mylinčios širdys ir gerumo rankos. Didžiuojuosi Jūsų pastangomis padėti kenčiančiam, Jūsų dėmesingumui ligoniui, nuoširdumu ir gerumu. Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenės vardu sveikindamas Jus profesinės šventės –  Tarptautinės slaugytojų dienos –  proga, iš visos širdies dėkoju  už Jūsų pasiaukojantį darbą ir linkiu stiprybės, sveikatos ir asmeninės laimės. Šiandien, Jūsų šventės išvakarėse prisiminkime ir tuos bendruomenės atstovus, kurių šiandien nėra kartu su mumis. Su Jūsų švente mielieji!“, – ligoninėje dirbančius slaugytojus sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas. Po to geriausiems įstaigos slaugytojams buvo įteikti Monetų kalyklos nukaldinti proginiai medaliai,  Padėkos raštai, gėlės ir simboliniai suvenyrai.

Po sveikinimų slaugytojai skubėjo išsiskirstyti į ligoninės skyrius, kur jų laukė pacientai, o rytoj visi šventiškai nusiteikę rinksis į J. Miltinio teatrą, kur vyks renginiai, skirti Tarptautinės slaugytojų dienos progai.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-05-11 13:14