Naujienos

Paskelbti fotokonkurso „Ligoninė mano akimis“ nugalėtojai

2023 10 16

Respublikinė Panevėžio ligoninė kvietė darbuotojus, Facebook sekėjus, pacientus ir visus kitus Panevėžio regiono gyventojus balsuoti ir išrinkti geriausią Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų fotokonkurso „Ligoninė mano akimis“ nuotrauką, kurioje įamžinta Panevėžio ligoninė, švenčianti šiais metais savo šimtmečio jubiliejų. Daugiausia simpatijų pelnė  Pastatų eksploatacijos ir ūkio skyriaus darbuotojos Rūtos Markelevičienės nuotrauka, kurioje baltas ligoninės logotipas ant  žalios stabilizuotų samanų sienelės, esančios prie centrinio įėjimo fojė. Rūtos nuotrauka surinko 106 balsus, ji ir papuoš ateinančių metų Respublikinės Panevėžio ligoninės sieninio kalendoriaus viršelį.

II-ąją vietą pelnė biomedicinos technologo Audriaus Mikučionio nuotrauka, o III-oji vieta atiteko investicinių projektų specialistei Laurai Jasiukaitienei.

„Fotografijų konkursas baigėsi, sveikinu nugalėtojus. Smagu, kad balsavo, kad dalinosi žinia, kad skatino vieni kitus. Džiaugiuosi matydamas, kad mūsų ligoninės ateinančių 2024 m. metų kalendorių papuoš mūsų darbuotojos nuotrauka ir nereikės prašyti specialistų pagalbos“, - vos tik paskelbus nugalėtojus sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Išrinktų geriausių nuotraukų autoriai bus apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-10-16 11:45