Naujienos

Paskelbtas gydymo įstaigų reitingas: Panevėžio ligoninė ir šiemet neužleidžia stipriausiųjų pozicijų

2023 06 01

Sveikatos apsaugos ministerija ketvirtus metus iš eilės atlieka gydymo įstaigų vertinamą ir po atliktos analizės skelbia jų reitingą. Respublikinė Panevėžio ligoninė ir šiemet neužleidžia stipriausiųjų pozicijų. Įvertinus praėjusių metų rodiklius, Respublikinė Panevėžio ligoninė reitingų lentelėje užėmė antrąją vietą. Vos keliais balais ji nusileido tik Respublikinei Vilniaus universitetinei ligoninei. Trečioje vietoje liko Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinika.

„Ant laurų neužmigs“

„Pasiekti rezultatai labai nudžiugina. Negalime sakyti, kad visas problemas jau išsprendėme, kad jų neturime ir dabar tik džiaugiamės. Egzistuojančias problemas matome ir „ant laurų neužmigome“, – naujienų portalui JP sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Gydymo įstaigos vadovas neslepia, kad dar darbų yra daug „Norime sumažinti eiles pas specialistus, į įstaigą pritraukti naujų specialistų, kad gydymas ir toliau gerėtų. Suprantama, kad bet koks gerai atliktas darbas reikalauja tiek laiko, tiek pastangų, todėl ir toliau gerinsime ligoninės veiklą“, – teigė A. Skorupskas.

Skaitykite plačiau JP.lt:
https://jp.lt/paskelbtas-gydymo-istaigu-reitingas-panevezio-ligonine-ir-siemet-neuzleidzia-stipriausiuju-poziciju/?feed_id=41279&_unique_id=647826498daf9&fbclid=IwAR2v3-I1VNeBIKyiQ3kV12y_BADqf5yYq-e2u1tAs2H9cckoVf_U4NuTb1M

Paskutinį kartą redaguota: 2023-06-01 11:26