Naujienos

Pašaukimas ir yra tai, kai darai, kas tau sekasi

2023 11 09

Jau apie 20 metų Respublikinėje Panevėžio ligoninėje (RPL) dirbančio intervencinio radiologo Andriaus Pranculio auksines rankas plačiai sklinda kalbos iš lūpų į lūpas. Tačiau ne vieną operaciją pirmas naujoviškai atlikęs gydytojas tik šypsosi ir sako darantis tai, ką geriausiai moka.

Į pokalbį atskubėjęs ką tik po operacijos, išsivadavęs iš kilogramus sveriančių apsaugų – švino „šarvų“ ir nusibraukęs prakaitą gydytojas prakalbo, kad rutinai čia vietos maža, nors kasdien atliekantis lyg ir panašias operacijas. 

Jau šešias operacijas tądien atlikęs gydytojas skaičiavo, kad popiet laukia dar tiek panašiai, o dviejų vienodų atvejų niekaip nesurasi. Be to, net ir baigus ilgas darbo valandas jis niekada nežino, ar pirmą nakties vėl neteks skubėti į ligoninę gelbėti į priėmimo skyrių atvežto paciento su užsikimšusia ar jau plyšusia kraujagysle. 

Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/pas-si-panevezio-gydytoja-pacientai-verziasi-is-ivairiu-salies-kampeliu-pasaukimas-ir-yra-tai-kai-darai-kas-tau-sekasi-n1267484

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-08 13:03