Naujienos

Panevėžiečiai šiam gydytojui negaili gražių žodžių: žavisi, kad pasako net tai, ko kiti nedrįsta

2023 04 11

„Žinoma, yra pacientų, kurie jau tapę „draugais“. Žmogus ateina, o tu jį pažįsti, atsimeni ligos istoriją, nereikia iš naujo klausinėti, sklaidyti sveikatos išrašų. Kalbėdamas su pacientu gali ir pailsėti“, – sako gydytojas pulmonologas Mindaugas Vaitkus.

Ne paslaptis, kad žmonės gydytoją renkasi: pas nepatikusį negrįžta, o širdžiai mielą aplanko, jei tik sveikata vėl sustreikuoja.

„Žmonės turi teisę rinktis gydytoją, tokią tvarką palaikau. Pačiam pacientui yra maloniau, kai daktaras jo ligą žino iš tolo, nereikia iš naujo pasakoti gyvenimo istorijos.

Gydytojui irgi dirbti lengviau. Tada žinai, kaip su žmogumi elgtis, kam pacientas yra jautrus, alergiškas, kas jam geriausiai padeda“, – apie darbą pasakoja M.Vaitkus.

Pasak jo, sugrįžęs pacientas – geriausia padėka gydytojui. Tuomet medikas žino, kad savo darbą atlieka kaip pridera, nes žmogus nenusivylė.

Iš Naujosios Akmenės kilęs gydytojas dirba Respubkliniėje Panevėžio ligoninėje. Kokie vėjai čia atpūtė? M.Vaitkus sako, į Aukštaitijos sostinę atvažiavęs rezidentūros metais. Vietinė ligoninė tapo „pirma meile“. Vyras nusprendė Panevėžyje įleisti šaknis.
 

Straipsnio autorius: Lrytas.lt žurnalistas EIMANTAS ŠAULITISSkaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/sveikata/medicinos-zinios/2023/04/07/news/panevezieciai-siam-gydytojui-negaili-graziu-zodziu-zavisi-kad-pasako-net-tai-ko-kiti-nedrista-26657647

 

Paskutinį kartą redaguota: 2023-04-11 08:21