Naujienos

Nuoširdžiausi sveikinimai Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojui Gediminui Miliūnui, pelniusiam garbingą apdovanojimą

2023 07 07

Liepos 6-osios – Mindaugo karūnavimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda už nuopelnus Lietuvai, už jos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais paskelbė apdovanojantis labiausiai mūsų šaliai nusipelniusius asmenis – įvairiausių profesijų ir skirtingų biografijų žmones: iškilius kultūros, visuomenės veikėjus, medikus, mokslininkus, ištikimus Lietuvos draugus užsienyje, taip pat tuos, kurie rizikavo gyvybe, gindami savo šalį ar gelbėdami žmones.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi už ilgametį profesionalų arbą gelbstint ir grąžinant viltį gyventi, už jaunosios medikų kartos mokymą nelikti abejingiems pacientui ir jo ligai apdovanotas VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas neurochirurgas, ilgametis Neurochirurgijos skyriaus vedėjas Gediminas Miliūnas.

„Gydytojas G.Miliūnas atsisakęs mokslininko karjeros, atvyko iš Kauno Neurochirurgijos klinikos, praktiškai, tuščioje vietoje įsteigė  ir išpuoselėjo Neurochirurgijos skyrių Panevėžio ligoninėje. Jo atkaklumo ir pastangų dėka plėtėsi ir paralelinė ligoninės infrastruktūra, būtina neurochirurgijai vystyti. G. Miliūnas daug metų buvo Sveikatos apsaugos ministerijos neurochirurgijos ekspertu, ugdo specialistus, pats daug nuveikė plečiant neurochirurgijos paslaugas. G. Miliūno žmogiškumas, jautrumas ir atsakomybė žavi kiekvieną. Neskaičiuodamas darbo valandų, aukodamas savo laisvalaikį padėjo šimtams žmonių. Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname gavus šį garbingą apdovanojimą “, -  gydytoją G. Miliūną  sveikina Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

 

 

 

Paskutinį kartą redaguota: 2023-07-25 10:33