Naujienos

Ligoninėje – nauja medicininė įranga

2024 02 08

Respublikinė Panevėžio ligoninė nuolat investuoja į naujos, modernios medicinos įrangos įsigijimą, tuo siekdama  teikti tik aukščiausios kokybės, saugias ir savalaikes asmens sveikatos priežiūros paslaugas, kurios pacientams užtikrintų maksimalų efektyvumą ir išgydomumą, o gydytojui specialistui – geras darbo sąlygas ir kuo platesnes galimybes padėti ligoniui.

Baigiantis 2023 m. ligoninė įsigijo modernias, šiuolaikiškas, naujausius standartus atitinkančias rentgeno aparato dvejas C lankų sistemas Ziehm Vision RFD, kurios yra nepakeičiamos, norint itin tiksliai ir greitai vizualizuoti operacijos metu.  Medicininė įranga buvo finansuojama valstybės biudžeto lėšomis vykdant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos „Rentgeno diagnostikos paslaugų kokybės gerinimo programą“. Įsigytų sistemų vertė virš  370 000 Eur.

Šie įrenginiai užtikrina kokybišką tiriamų organų vaizdą ir visišką operacinio lauko kontrolę, atliekant chirurginę operaciją, tuo pat metu pacientas apšvitinamas mažiausia doze. Be daugybės savo privalumų šiuo metu plačiai naudojami medicinoje. Jie nepakeičiami tokiose jos srityse, kaip chirurgija, traumatologija, ortopedija, neurochirurgija ir pan. Ši rentgeno įranga yra mobili, kompaktiška, ją lengva perkelti.

„Respublikinė Panevėžio ligoninė nuolat investuoja į šiuolaikinę ir modernią medicininę įrangą. Naujo rentgeno aparato techninės savybės ir modernios technologijos leis pasiekti dar didesnę operacijų kokybę, nes pacientui teks mažesnė apšvitos dozė, sutrumpės operacijos trukmė. Praėjusiais metais Panevėžio ligoninėje buvo atlikta virš 21 000 tūkst. chirurginių operacijų, todėl ši naujai įsigyta įranga yra labai svarbi ir reikalinga. Investuodama į šiuolaikinę medicininę įrangą, Respublikinė Panevėžio ligoninė siekia tobulėti, neatsilikti nuo pasaulio standartų, užtikrindama geriausią galimą gydymą ir priežiūrą savo pacientams“, - sakė Panevėžio ligoninės vadovas Arvydas Skorupskas.

Respublikinė Panevėžio ligoninė  teikia aukščiausios kokybės medicinos paslaugas savo pacientams. Investuodama į naujausią medicinos įrangą, mokymus ir bendradarbiavimą su kitomis institucijomis, ligoninė siekia tobulinti ligoninės veiklą ir užtikrinti gyventojų sveikatos gerovę.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-13 13:16