Naujienos

Labai svarbi informacija gyventojams

2022 12 20

Džiugu Jus informuoti, kad nuo gruodžio 21 d. (trečiadienio) į Respublikinę Panevėžio ligoninę Jūs vėl galėsite patekti per pagrindinį įėjimą nuo Smėlynės gatvės!

Kurį laiką svarbiausias įėjimas į ligoninę buvo uždarytas, nes vyko renovacijos darbai. Pagal architektės Astos Vaitkutės projektą iš pagrindų buvo atnaujinta visa pagrindinės fojė erdvė – įrengtos naujos, modernios pertvaros, gražiai atskiriančios įėjimus į ligoninės aktų salę ir į koplyčią, įrengtas modernus informacijos centras, kuriame ligoninėje apsilankiusieji žmonės gaus visą leistiną teikti informaciją, įrengta puiki rūbinė, nauji tualetai, kurie yra pritaikyti ir neįgaliųjų poreikiams, įrengtos lankytojams skirtos poilsio zonos, fojė veikia didžiulio ekrano vaizdo įrenginys, kuris teiks informaciją apie ligoninę bei kitas aktualias naujienas, neįmanoma neatkreipti dėmesio į naujas šiuolaikiškas lubas bei  grindų dangą.

„Labai džiaugiamės, kad pavyko atlikti numatytus darbus ir dar iki Šv. Kalėdų atverti pagrindinio įėjimo į ligoninę duris bei sutikti visus, kurie apsilankys mūsų gydymo įstaigoje, išskirtinio dizaino erdvėmis, kurios, labai tikimės, patiks žmonėms. Ši nauja šiuolaikiškai įrengta foje teiks ne tik išskirtinį estetinį vaizdą, bet bus ir labai informatyvi – lankytojų patogumui švieslentėje bus rodoma aktuali informacija, veiks informacijos centras. Visa tai buvo atlikta  sutaupytomis ligoninės lėšomis ir ligoninės darbuotojų darbu, nesamdant jokios pagalbos iš šalies. Džiaugiamės, kad, artėjant gražiausioms metų šventėms, panevėžiečius ir miesto svečius galime ta proga ne tik pasveikinti, bet ir sutikti juos mūsų gydymo įstaigoje atsinaujinusiomis ir lankytojų patogumui pritaikytomis erdvėmis“, - džiaugėsi Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Taigi, mieli panevėžiečiai ir miesto svečiai, dar kartą primename Jums, kad nuo gruodžio 21 d. (trečiadienio) į Respublikinės Panevėžio ligoninės pastatą bus galima patekti per pagrindinį įėjimą nuo Smėlynės gatvės!

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-09 09:28