Naujienos

II-asis greitųjų šachmatų čempionatas - Respublikinės Panevėžio ligoninės 100-mečiui paminėti

2023 09 23

 

Rugsėjo 23 dieną Respublikinės Panevėžio  ligoninės salėje įvyko jau II-asis  greitųjų šachmatų turnyras, skirtas ligoninės 100-mečiui paminėti. Praėjusiais metais Lietuvos Šachmatų federacijos direktoriaus Arvydo Baltrūno ir Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojo, didžiulio šachmatų žaidimo entuziasto, Dariaus Jurgio Aleksandravičiaus galvose gimė mintis surengti Lietuvos greitųjų šachmatų čempionatą medicinos darbuotojų tarpe ir ši graži idėja buvo įgyvendinta. Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas  mielai sutiko, kad šiais metais, įstaigai švenčiant 100-mečio jubiliejų, šachmatų turnyras vėl būtų organizuojamas ir taptų tradiciniu.

Šeštadienio rytą į Respublikinės Panevėžio ligoninės Posėdžių salę, medikai entuziastai susikauti prie šachmatų lentos atvyko iš Vilniaus, Kauno, Radviliškio, Joniškio, Klaipėdos medicinos įstaigų ir žinoma Panevėžio. Šio čempionato organizatorius ir vyriausias jo teisėjas buvo Lietuvos Šachmatų federacijos direktorius Arvydas Baltrūnas, kuris yra organizavęs ir sėkmingai pravedęs nesuskaičiuojamą galybę šalies ir tarptautinių įvairaus lygio šachmatų turnyrų. Čempionato dalyvius sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams dr. Mindaugas Vaitkus, kuris pasidžiaugė, kad varžybos vyksta mūsų ligoninėje, kuri šiais metais mini 100 -to metų jubiliejų ir tos sukakties proga dalyviai į čempionatą susirinko iš visos Lietuvos.

Šio čempionato globėju tapo Respublikinė Panevėžio ligoninė, mielai suteikusi čempionato dalyviams patalpas varžyboms, įsteigusi prizus ir padėkos raštus, bei pasirūpinusi informacijos apie šį turnyrą sklaida. Šių varžybų rėmėju taip pat buvo inovatyvių maisto papildų milteliais be cheminių priedų gamintoja „Biofarmacija“.

„Džiugu, kad medikai entuziastai vėl susirinko į greitųjų šachmatų čempionatą, kuris skirtas Respublikinės Panevėžio ligoninės 100-mečiui paminėti. Ši tradicija unikali tuo, kad prie šachmatų lentos sukviečia gydytojus, kuriuos mes įpratę matyti  kitame amplua.  O, tai, kad praėjusiais metais startavęs čempionatas – šiais metais tęsiamas, patvirtina, jog mūsų medikai mėgsta ir jiems reikia šio intelektualaus žaidimo. Visiems linkiu gražių ir įsimintinų akimirkų “, - sakė Panevėžio ligoninės vadovas A. Skorupskas.

Pasibaigus visiems čempionato susitikimams paaiškėjo, kad pirmuoju Lietuvos greitųjų šachmatų čempionu medicinos darbuotojų tarpe tapo Tomas Tvarijonas (LSMU Kauno klinikos), II – ąją vietą laimėjo Vytautas Simanaitis (LSMU Kauno klinikos), III – ąją – Vainermanas Berelis (Vilniaus UV Žalgirio klinika). Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovas Darius Jurgis Aleksandravičius iškovojo X – ąją vietą. Čempionato prizininkai buvo apdovanoti RPL įsteigtais prizais ir Padėkos raštais.

Pasibaigus čempionatui, visi jo dalyviai įsiamžino bendroje nuotraukoje, dėkojo Respublikinės Panevėžio ligoninės administracijai už puikią komunikaciją ir nepriekaištingai organizuotą čempionatą, ir vienbalsiai žadėjo – labai patiko ir kitąmet susitikti Kaune!

Sveikiname II – ojo Lietuvos greitųjų šachmatų čempionato nugalėtojus medicinos darbuotojų tarpe ir visus šio turnyro dalyvius!
Paskutinį kartą redaguota: 2023-09-23 18:40