Naujienos

Humanitarinės pagalbos siunta Ukrainai

2023 08 07

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė palaiko Ukrainą ir žmones kovojančius už savo laisvę. Penktadienį iš Panevėžio ligoninės į Kremenčuko miestą Ukrainoje iškeliavo humanitarinės pagalbos siunta, skirta karo krečiamos šalies vienai iš  gydymo įstaigų.

Siuntoje supakuota tvarstymo priemonės, čiužiniai, funkcinės lovos, pacientų kėdės, vežimėlis ligoniams vežti, spintelės. Taip  pat medicinos įranga – ginekologinis ultragarso aparatas, echoskopas pritaikytas širdies ir kraujagyslių ligų diagnostikai, defibriliatorius.

Siuntos pasiimti atvyko pats Kremenčuko vicemeras Dmitri Kravčenko. Jis padėkojo Panevėžio ligoninės direktoriui Arvydui Skorupskui už suteiktą paramą, kuri taip reikalinga Ukrainos ligoninėms ir jose dirbantiems medikams. Atvykęs vicemeras tuo pačiu aplankė Panevėžio ligoninės skyrius, neslėpė susižavėjimo naujai atidarytu Geriatrijos skyriumi ir jame įrengta medicinine įranga.

Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius A. Skorupskas taip pat sakė, kad jaučia pareigą padėti nukentėjusiems ukrainiečiams bei Ukrainos medikams.

„Žinome puikiai, kad Ukrainos medikams, dirbantiems karo sąlygomis bet kokia pagalba – labai praverčia. Tikiuosi, kad mūsų siunta saugiai pasieks jos gavėjus Ukrainoje ir padės rūpinantis nuo karo nukentėjusių gyventojų sveikata. Jaučiame jų dėkingumą ir suvokiame pagalbos būtinumą“, – sakė Panevėžio ligoninės vadovas.

Dėkojame UAB RV Customs direktoriui Rokui Valužiui ir darbuotojams už operatyvų ir nemokamą  muitinės deklaracijų sutvarkymą, kurių dėka krovinys be jokių trukdžių greičiau pasieks paramos gavėjus Ukrainoje.

Mes – stiprūs kartu!!!
Paskutinį kartą redaguota: 2023-08-09 13:40