Naujienos

Gerumo akcijai pasibaigus suskaičiuoti rezultatai

2023 11 06

Pasibaigus Pyragų dienos renginiui ir pyragų varžytuvėms buvo suskaičiuoti rezultatai.  Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojai Panevėžio agentūrai „SOS Vaikai“  paaukojo 590 Eur., kurie bus įteikti agentūros vadovei Irmai Zabulionytei ir jos organizacijos globojami vaikai šiais metais sutiks šviesesnes ir turtingesnes Šv. Kalėdas.

Taip pat išrinkti ir patys pačiausi  pyragai, kurie surinko daugiausia balsų ir jų autoriai užėmė prizines vietas. Iš viso suskaičiuota 770 balsų.

Operacinio skyriaus pyragas Nr.18 užėmė pirmąją vietą tarp skaniausių pyragų.

Likėnų reabilitacijos ligoninės pyragas Nr. 2, užėmė pirmąją vietą tarp originaliausių pyragų.

Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus pyragas (autorė slaugytoja Stasė Norgėlaitė – Charisovienė) Nr. 10, užėmė pirmąją vietą  tarp gražiausiųjų pyragų.

Paskatinamasis prizas bus įteiktas Vidaus ligų skyriaus darbuotojoms už tarptautinį pyragų ir pyragaičių rinkinį Nr. 14., kurį kartu gamino ir ukrainietės, skyriaus slaugytojų padėjėjos.

Sveikiname visus dalyvius, kuriems Lietuvos slaugos specialistų organizacija (LSSO) įteiks simbolines dovanėles, o prizines vietas užėmusių  pyragų autoriai bus apdovanoti Respublikinės Panevėžio ligoninės įsteigtais prizais.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems ir aukojusiems. Gerumo, atjautos, supratimo niekada nebūna per daug.

Nugalėtojai bus apdovanojami rytoj lapkričio 7 d. ligoninės Posėdžių salėje.

Ačiū už Jūsų gerumą.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-06 16:47