Naujienos

GARBINGAS APDOVANOJIMAS ĮTEIKTAS RESPUBLIKINEI PANEVĖŽIO LIGONINEI

2022 05 04

Šventinio renginio, vykusio Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre ir skirto Medicinos darbuotojų dienai, metu Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui buvo įteiktas garbingas apdovanojimas, kurį įsteigė Lietuvos Prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Tai – įspūdingas Padėkos ženklas, skirtas skatinti juridinius ir fizinius asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį, nepriekaištingą darbą ir pasiekimus, bendradarbiavimą su Prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomene.

Respublikinei Panevėžio ligoninei šis garbingas apdovanojimas įteiktas už pasiaukojamą darbą ir puikų pandeminės situacijos suvaldymą bei už Europos Sąjungos investicijų pritraukimą į Panevėžio regioną. Apdovanojimą ligoninės direktoriui Arvydui Skorupskui įteikė Prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

„Vienas aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų – Padėkos ženklas, Respublikinei Panevėžio ligoninei skirtas dėl ypatingai sunkiu laikotarpiu, pandemijos laikotarpiu, sugebėjimo sutelkti visas įmanomas pajėgas ir dirbti drauge. Pandemijos laikotarpiu Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovai, kolektyvas tikrai įrodė, kad, dirbant drauge, galima padaryti labai daug. Per įtin sudėtingą laikotarpį sugebėjome nepalūžti. Džiaugiuosi ir Panevėžio rajono verslu, kuris be jokių įkalbinėjimų, supratęs situacijos rimtumą, kibo į pagalbą, į bendrus darbus su Panevėžio ligonine. Tikiu, kad Padėkos ženklas yra skiriamas kiekvienam ligoninės darbuotojui“, - teigė Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

„Mūsų ligoninės kolektyvas labai džiaugiasi išskirtiniu verslo bendruomenės įvertinimu, nes tokį turime vieninteliai iš visų sveikatos priežiūros įstaigų. Panevėžio krašto verslas labai padėjo mums, kai truko apsaugos ir kitų būtinųjų priemonių pandemijai suvaldyti. Būtent tuo sunkiausiu metu ir sulaukėme didžiulės pagalbos bei palaikymo iš verslo. Džiaugiamės, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės veikla buvo pastebėta, kad per paskutinius keletą metų į Panevėžio kraštą pavyko pritraukti nemažas ES investicines lėšas. Tikimės, kad abipusis bendradarbiavimas su Panevėžio krašto verslininkais išliks, kad ir ateityje sugebėsime pritraukti naujų investicijų, kurios bus naudingos Panevėžio krašto pacientams ir, kartu, verslininkams, nes sudarys galimybes sukurti naujas darbo vietas bei gerinti šio krašto ekonominę situaciją. Šiuo metu, ryšium su Sveikatos tinklo reforma, laukiame didelio investicinio projekto, kurio metu tikimės naujo Infekcinių ligų korpuso, naujo Priėmimo ir skubiosios pagalbos korpuso, naujausius reikalavimus atitinkančio Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus. Bus vykdomi ir kiti darbai, bet šių atlikimas – prioritetinės mūsų ligoninės veiklos kryptys. Taip pat per artimiausius keletą metų tikimės baigti Likėnų reabilitacijos ligoninės, esančios Biržų rajone, renovaciją. Tad, nemaži darbai ir užmojai laukia mūsų artimiausioje perspektyvoje. Tikimės, kad sėkmingai juos įgyvendinsime ir tuo sudarysime Panevėžio krašto pacientams geriausias, šiuolaikiškus reikalavimus atitinkančias ir naujausiomis inovacijomis paremtas sąlygas gauti asmens sveikatos priežiūros paslaugas“, - pasakojo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-04 14:18