Naujienos

EUROPOS PARLAMENTO NARYS LIUDAS MAŽYLIS LANKĖSI RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE

2022 01 11

2022 m. sausio 10 d. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje lankėsi Europos Parlamento narys, Lietuvos mokslininkas, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, politikos ir visuomenės veikėjas Liudas Mažylis.

Europos Parlamento narys su dideliu susidomėjimu apžiūrėjo archyvinių fotografijų parodą „Panevėžio ligoninės istorijos akimirkos“ ir rado nuotraukų, kuriose yra įamžintas jo senelis, žymus Lietuvos gydytojas akušeris ir ginekologas Pranas Mažylis, kuris 1904 – 1906 m. ir 1918 – 1920 m. laikotarpiais gyveno ir dirbo Panevėžyje.

Vėliau profesorius L. Mažylis susitiko su Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriumi Arvydu Skorupsku. Šio susitikimo metu buvo aptartos Lietuvos ir Europos aktualijos,  liečiančios medicinines ir kitas temas. Profesorius pasidalino mintimis iš 2021 m. gruodžio mėn. vykusios Europos Parlamento plenarinės sesijos, kurios metu buvo diskutuojama dėl bendrų veiksmų sveikatos apsaugos ir COVID – 19 pandemijos valdymo. Svečias domėjosi Respublikinės Panevėžio ligoninės veiklos aktualijomis bei pandeminės situacijos valdymo  klausimais.

Susitikimo metu šalys pasikeitė įvairia informacija, sutarė ir ateityje drauge aptarti svarbius klausimus, liečiančius sveikatos apsaugos aktualijas  Panevėžio ir Utenos apskrityse bei šalyje.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-11 11:00