Naujienos

„BELAUKIANT PAVASARIO“ KŪRYBINIS UŽSIĖMIMAS LIKĖNŲ REABILITACIJOS LIGONINĖJE

2022 03 07

Likėnų reabilitacijos ligoninėje toliau tęsiami edukaciniai – kūrybiniai užsiėmimai, kaskart naujomis temomis pildantys jau ne vienerius metus vykdomą programą „Menas gydo“.

Kovo 3 d. ergoterapijos kabinete vyko kūrybinis užsiėmimas, kurį inicijavo socialinė darbuotoja Sandra Čyžiutė ir medicinos psichologė Rasa Ivanovienė, o jame aktyviai dalyvavo ligoninėje besigydantys pacientai.

Ne paslaptis, kad visi ilgimės pavasario, labai laukiame jo, o šis, kol kas, labai  atsargiai ir lėtai eina pas mus – gamta nedrąsiai bunda iš „žiemos nėrinių“. Tačiau jau galime pamatyti  girgsinčias žąsis, grįžtančias iš tolimųjų kraštų, bei išgirsti kitų paukštelių čiulbėjimą.

Šiandien nusprendėme dekoruoti medžius -  pasitelkėme sausus lapus, samanas, džiovintas gėles, dar nepražydusias medžių šakas, įdomios formos šakeles. Užsiėmimo metu sukurti darbai atrodo tarsi sustabdytos gamtos akimirkos, pakeliančios visų nuotaiką, tarsi bundančio pavasario laiškai mums, siunčiantys žinutes – gamta ruošiasi atgimti iš sėklų, šaknų, pumpurų ir vėl žydėti bei džiuginti visus. 

Sukurtais darbais papuošėme poilsio erdvę I korpuse, kurioje pacientai, laukdami procedūrų, galės pasigrožėti jais,  pagalvoti apie artėjančias gamtos permainas,  apie šiuo metu nerimą keliančius įvykius, apie save – kokias žinutes kasdien mes siunčiame sau, savo artimam, pasauliui. 

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

 

Paskutinį kartą redaguota: 2022-03-07 15:41