VALIO PANEVĖŽIUI, ŠVENČIANČIAM 517 – ĄJĮ GIMTADIENĮ!

2020 09 06

Rugsėjo 4-6 dienomis miestas prie upės Panevėžys gražiai minėjo 517 – ąjį savo gimtadienį. Renginiai vyko įvairiose miesto vietose ir juose dalyvavo gausus būrys panevėžiečių ir miesto svečių. Verslininkai demonstravo savo išmonę, siūlydami įvairiausias prekes ir paslaugas, meno kolektyvai virkdė armonikas, dainavo, šoko, menininkai demonstravo savo kūrinius, žodžiu, visas miestas linksminosi – šventė kunkuliavo, klegėjo, džiaugėsi.

Šioje miesto gimtadienio šventėje dalyvavo ir Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas. Tačiau mes nieko nepirkome ir nieko nepardavinėjome – siūlėme šventės dalyviams nemokamai pasitikrinti svarbiausius savo sveikatos parametrus – kraujospūdį, deguonies prisotinimą kraujyje, išsimatuoti plaučių tūrį, pasikonsultuoti su dermatologu dėl odos ligų, dalyvauti sveikatos mankštelėse, kurias vedė kineziterapeutai, kvietėme visus šventės dalyvius paskanauti Likėnų mineralinio vandens. Visi dalyviai, kurie panoro pasitikrinti sveikatą, turėjo galimybę dalyvauti mūsų gydymo įstaigos organizuotoje loterijoje, kuri, beje, buvo labai populiari,  ir laimėti vieną iš prizų. Džiugu, kad šventės dalyviai ne tik labai aktyviai lankė mūsų gydymo įstaigos palapinę ir noriai tikrinosi sveikatą, bet ir mielai pozavo prie Respublikinės Panevėžio ligoninės logotipais papuoštos sienelės.

Diena miesto šventėje prabėgo nepastebimai – vakarop skirstėmės šiek tiek pavargę, bet linksmi, kupini gausybės teigiamų emocijų ir dėkodami vieni kitiems, kad šios Panevėžio gimtadienio šventės metu buvome kartu.

Šventėje aktyviai dalyvavo ir Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams Mindaugas Vaitkus, įvairių ligoninės skyrių darbuotojai. Administracijos vadovai bendravo su visuomene, su žiniasklaida, prisidėjo prie viso kolektyvo geros nuotaikos kūrimo ir palaikymo. O Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas šios šventės metu atrodė išties įspūdingai – buvome pasipuošę vienoda apranga ir dėvėjome gražias kepuraites su ligoninės logotipu. Visa tai dar labiau skatino pasitempti ir būti atsakingais už įstaigą, kuriai teko garbė atstovauti – Respublikinę Panevėžio ligoninę.

Tad, dar kartą Panevėžiui – VALIO! VALIO! VALIO!

P.S. visų sutikimai fotografuoti ir šias nuotraukas viešinti yra gauti.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 13:23