SVEIKINAME ALGIRDĄ ŽEMAITAITĮ JUBILIEJAUS PROGA

2021 02 25

Vasario 25 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės Lokalaus audito skyriaus darbuotojas Algirdas Žemaitaitis švenčia garbaus jubiliejaus sukaktį.

Algirdas gimė ir mokyklą baigė Šilutės rajone. 1968 m. įstojo į Kauno medicinos institutą, kurį 1974 m. sėkmingai baigė. Nuo 1980 m. kovo 3 dienos. A. Žemaitaitis pradėjo dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyr. gydytojo pavaduotojo medicinos reikalams pareigose. Nuo 2004 m. rugsėjo 1 d. iki dabar A. Žemaitaitis dirba mūsų ligoninės Lokalaus audito grupėje.

Kolegos apie Algirdą kalba taip: „Darbe -  pareigingas, principingas, iniciatyvus, pasižymi kruopštumu, sąžiningumu, darbuotojų tarpe turi autoritetą, yra gerbiamas pacientų ir kolegų“.

Algirdas Žemaitaitis pastoviai domisi medicinos ir medicinos audito naujovėmis, nuolat gilina teorines ir praktines žinias. Ligoninėje jis audituoja skyrių ir padalinių darbą, kontroliuoja neatitikčių registraciją, atlieka skundų analizę, dalyvauja diegiant ligoninėje kokybės valdymo sistemą, rengiant ir tobulinant audito atitikimo dokumentus.

Gydytojas Algirdas yra Lietuvos gydytojų sąjungos narys. Jo darbas ne kartą yra įvertintas LR SAM, Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovybės padėkomis. 2004 m. Algirdui Žemaitaičiui buvo suteiktas Nusipelniusio Lietuvos Sveikatos apsaugos darbuotojo vardas ir jis apdovanotas Nusipelniusio Lietuvos Sveikatos apsaugos darbuotojo Garbės ženklu.

„Šiandien ligoninės administracija, kolegos sveikina gydytoją Algirdą jo gražaus jubiliejaus proga. Kolektyvo ir ligoninės administracijos vardu nuoširdžiai dėkoju Jums už Jūsų profesionalų darbą pacientų ir ligoninės labui, už mūsų ligoninės vardo garsinimą. Linkime Jums, gydytojau, stiprios sveikatos, linkime ir toliau būti tokiu energingu ir žingeidžiu, koks esate dabar, ir koks buvote visada. Visokeriopos sėkmės Jums Jūsų asmeniniame gyvenime ir darbe“, - sveikindamas jubiliatą kalbėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

„Esu sujaudintas, visiems nuoširdžiai dėkoju už parodytą dėmesį, už nuoširdžius sveikinimus. Aš ligoninėje dirbu jau daugiau nei 40 metų, per tą laiką augo, plėtėsi mūsų ligoninė, kartu su ja augau, įgijau žinių, patirties ir aš. Labai džiaugiuosi, kad man teko garbė dirbti tokiame šauniame kolektyve, koks yra Respublikinėje Panevėžio ligoninėje“, - susirinkusiems dėkojo gydytojas Algirdas Žemaitaitis.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 11:39