PASIRAŠYTA BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS SU PANEVĖŽIO JUOZO BALČIKONIO GIMNAZIJA

2020 02 17

2020 m. vasario mėn. 17 diena bus įsimintina ir reikšminga Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos bendruomenei ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvui – pasirašyta ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis tarp šių kolektyvų.

Šia sutartimi šalys susitarė bendradarbiauti, kooperuoti savo materialinius ir žmogiškuosius išteklius, pastangas, darbą, įgūdžius ir profesines žinias, siekdami sukurti mokiniams palankias sąlygas savanoriškais pagrindais atliekant neatlyginamą veiklą VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje, įgyvendinant savanorystės programą. Šios sutarties objektas yra šalių bendra veikla ir bendri įsipareigojimai sprendžiant aktualius socialinio ir kitokio pobūdžio klausimus, rengiant ir vykdant bendrus projektus socialinių paslaugų srityje, dalinantis patirtimi.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas ir Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas sveikino šios sutarties dalyvius, linkėjo sėkmės įgyvendinant savanorystės programą ir kitas bendradarbiavimo idėjas.

Susitikimo atmosferą pagyvino šiltas gimnazijos moksleivių ir mokytojų bendravimas su ligoninės administracija. Susitikimo metu abi šalys pasikeitė dovanomis ir suvenyrais - Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos atstovai padovanojo ligoninei šūsnį naujų knygų ir televizorių, o ligoninės direktorius A. Skorupskas įteikė moksleiviams ir mokytojams po spalvingą angeliuką.

Pasibaigus susitikimui, jo dalyviai įsiamžino nuotaikingoje bendroje nuotraukoje.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-20 16:50