LIKĖNŲ REABILITACIJOS LIGONINĖS DARBUOTOJAS EUGENIJUS CIBULSKIS — PASAULIO ČEMPIONAS!

2021 11 05

S V E I K I N A M E  !!!

2021 m. spalio 18 – 24 dienomis Lenkijos Polianicės mieste vyko GPC ( Global powerlifting committee) organizacijos surengtas jėgos trikovės pasaulio čempionatas., kuriame tarp daugelio iš viso pasaulio atvykusių atletų dalyvavo ir Likėnų reabilitacijos ligoninės masažuotojas Eugenijus Cibulskis.

Laba malonu Jus informuoti, kad mūsų darbuotojui E. Cibulskiui šis čempionatas buvo itin sėkmingas – veteranų amžiaus grupėje (45 – 49 m.) iki 100 kg. svorio kategorijoje Lietuvą atstovaujantis E. Cibulskis iškovojo pirmąją vietą ir buvo apdovanotas aukso medaliu. Absoliučioje įskaitoje veteranų amžiaus grupėje E. Cibulskis užėmė antrąją vietą ir pelnė sidabro medalį.

Iš varžybų namo grįžusį atletą šiltai sutiko Likėnų reabilitacijos ligoninės pacientai, darbuotojai, Biržų savivaldybės atstovai, kurie labia nuoširdžiai džiaugėsi sėkmingu savo kolegos pasirodymu šiose pasaulio čempionato varžybose. Pasveikinti Eugenijaus buvo atvykęs ir Biržų savivaldybės meras Vytas Jereckas, kuris E. Cibulskiui išreiškė ne tik savo asmeninę padėką, bet ir viso Biržų krašto žmonių dėkingumą už Biržų ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje.

Ligoninės administratorė Lina Meškauskienė E. Cibulskį su įspūdingu laimėjimu sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės vardu, perduodama jam nuoširdžius ligoninės direktoriaus Arvydo Skorupsko sveikinimus bei palinkėjimą ir toliau taip aukštai ir tvirtai laikyti pasauliniame lygyje iškeltas Biržų krašto ir Likėnų reabilitacijos ligoninės vėliavas. Kineziterapeutė Jolita Greviškienė padėkos žodžius tarė Likėnų reabilitacijos ligoninės kolektyvo vardu. Visi sveikinusieji ir dalyvavusieji šiose džiugiose čempiono sutiktuvėse linkėjo Eugenijui sėkmės, ištvermės, sveikatos, siekiant pergalių ir ateityje garsinant Biržų kratą ir Likėnų reabilitacijos ligoninę.

V A L I O   Č E M P I O N U I  !!!

Filmuotą medžiagą iš renginio rasite ČIA

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:19