LIETUVOS MEDICINOS ĮSTAIGŲ ATSTOVŲ SUSITIKIMAS SU JAV AMBASADORIUMI LIETUVOJE

2021 07 15

2021 m. liepos 14 d. Lietuvos medicinos įstaigų atstovai buvo pakviesti į Vilnių susitikti su JAV ambasadoriumi Lietuvoje Robert S. Gilchrist. Šio priėmimo tikslas – JAV ambasadoriaus Lietuvoje noras, kartu su LR Sveikatos apsaugos ministerija, padėkoti medicinos įstaigose dirbančiam personalui – gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams ir jų padėjėjams, kitam aptarnaujančiam personalui – už nuoširdų, pasiaukojamą ir labai profesionalų jų darbą, kovojant su infekcine COVID – 19 liga Lietuvoje.

Savo kalboje JAV ambasadorius akcentavo į išskirtinį ir labai kompetentingą Lietuvos medicinos darbuotojų pasirengimą sunkiems COVID – 19 pandemijos iššūkiams bei tinkamą organizacinį bei vadovaujamąjį atsakingų institucijų bei įstaigų darbą. Priėmime dalyvavusiam LT Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui JAV ambasadorius įteikė Padėkos raštą.

Atsakomoje kalboje LR Sveikatos apsaugos ministras padėkojo JAV ambasadoriui Lietuvoje Robert S, Gilchrist už puikų priėmimą ir aukštą Lietuvos medicinos darbuotojų darbo COVID – 19 pandemijos metu įvertinimą. Ministras taip pat dar kartą padėkojo ir visiems Lietuvos medicinos įstaigų darbuotojams už puikų darbą kovoje su COVID – 19 liga.

Pasibaigus oficialiajai šio susitikimo daliai, jo dalyviai buvo pakviesti maloniam pabendravimui prie kavos/arbatos puodelio.

Šiame susitikime dalyvavo ir Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovai: direktoriaus pavaduotojas medicinos reikalams, gydytojas pulmonologas dr. Mindaugas Vaitkus, Diagnostikos ir gydymo klinikos vedėja, vaikų ligų gydytoja Ramunė Paliokaitė, Infekcinių ligų klinikos vedėjas Eugenijus Preidis, I Kardiologijos skyriaus vyr, slaugytoja Rasa Masienė ir bendrosios praktikos slaugytojo padėjėja Rasa Ambraziūnaitė. Prisiminimui apie šį susitikimą, Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovai įteikė JAV ambasadoriui Lietuvoje reprezentacinį paveikslą, kuriame pavaizduota Panevėžio ligoninė, pastatyta ir pradėjusi dirbti 1930 metais.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 13:00