Naujienos

VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS PRANEŠIMAS

2020 03 25

Su giliu liūdesiu ir nuoširdžia užuojauta velionio šeimai ir artimiesiems pranešame, kad kovo 25 d. apie 11.00 val. Respublikinės Panevėžio ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje mirė pacientas, kuriam buvo diagnozuotas koronavirusas COVID – 19.

Pacientas mūsų ligoninėje buvo gydomas nuo kovo mėn. 12 d., priklausė rizikos grupei, turėjo nemažai gretutinių ligų.

Visą gydymo laiką ligoninės personalas – medikai, bendrosios praktikos slaugytojai, kitas aptarnaujantis personalas – nuolatos ir atsakingai stebėjo ir gydė pacientą, profesionaliai teikė visas būtinas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, nuolatos konsultavosi su geriausiais šalies medicinos specialistais, tikėdami teigiama šio paciento gydymo eigos baigtimi. Deja...

Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenės vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą velionio šeimai ir artimiesiems.

Nuoširdžiai dėkoju visam Respublikinės Panevėžio ligoninės medicinos personalui, nepaliaujamai ir profesionaliai kovojusiam dėl paciento sveikatos ir gyvybės, visiems šalies medikams, kurie savo patarimais ir konsultacijomis stengėsi padėti mūsų ligoninės specialistams, visiems geros valios žmonėms, linkėjusiems sėkmingos kovos su šia klastinga infekcine liga baigties.

Pagarbiai

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius                                                Arvydas Skorupskas
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:37