Naujienos

VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFORMACIJA

2020 11 09

Skubame Jus informuoti, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės neurochirurgijos skyrius atnaujino savo veiklą, personalas dirba visu pajėgumu, planinės operacijos vyksta. Visi pacientai, kurie buvo perkelti į kitus skyrius, jau yra sugrįžę į savo palatas ir tęsia gydimą. 

Kiti ligoninės skyriai dirba įprasta tvarka, paslaugų teikimas nestabdomas, tačiau pacientų lankymas yra ir toliau ribojamas. Lankyti galima tik labai sunkios būklės pacientus, vaikus iki 14 metų amžiaus ir gimdyves. Norint aplankyti pacientą, reikia gauti skyriaus vedėjo leidimą, kuriame gydomas pacientas ir suderinti apsilankymo laiką. Vienu metu pacientą lankyti gali tik 1 asmuo ir ne ilgiau kaip 15 min. Palatoje vienu metu gali būti tik 1 lankytojas.  

Kitos planinės paslaugos, vizitai pas gydytojus vyksta pagal karantino metu apibrėžtą planą. Svarbu atkreipti dėmesį, kad registruojantis pas gydytojus specialistus reikia turėti elektroninį siuntimą, ir iš anksto užsiregistravus atvykti būtent registracijos metu paskirtu laiku. 

 

Primename jums, kad, norint patekti pas norimą gydytoją specialistą, Jums reikia užsiregistruoti tel.   8 45 507109, 8 45 507262, 8 61335684, 8 63348054, 8 68243673, per savo  Šeimos gydytoją arba per internetines prieigas  www.sergu.lt ar www.esveikata.lt.

Informuojame Jus, kad registracija internetu www.sergu.lt vyks tik iki 2020 m. gruodžio mėn. 1 d.

Nuo gruodžio 1 d. registracija pas norimą gydytoją specialistą bus vykdoma per internetinę prieigą  www.esveikata.lt.

 

Visų labai atsiprašome už susidariusius nepatogumus, tikimės Jūsų supratimo ir kantrybės. Nepamirškite, visur ir visada laikykitės specialistų nurodymų – dėvėkite apsaugines veido kaukes, laikykitės rekomenduojamo atstumo, nesibūriuokite daugiau kaip po 5 asmenis,  atsakingai elkitės viešuose vietose. Tik saugodami save galime apsaugoti savo šeimos narius ir aplinkinius.

Keičiantis situacijai, gali keistis ir privalomi ribojimai. Nuolat sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės teikiamą informaciją – tai aktualios, objektyvios ir informatyvios žinios. 

Būkite sveiki!

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 14:36