Naujienos

VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFORMACIJA

2020 03 19

Informuojame Jus, kad paciento, užsikrėtusio koronaviruso COVID – 19 būklė yra sunki, stabili, jis gauna būtiną gydymą, yra nuolat stebimas gydytojų. Paciento gydymo eiga teikia optimizmo.

Ligoninės kapelionas sielovados paslaugas pacientams ir darbuotojams teiks lankydamas juos skyriuose. Kitiems žmonėms Šv. Mišios bus transliuojamos gyvai socialiniuose tinkluose.

Esame labai dėkingi visiems geros valios žmonėms – fiziniams ir juridiniams asmenims – kurie šiuo sunkiu metu palaiko sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus. Tas palaikymas išreiškiamas moraline parama, perduodant  įvairias būtinas priemones, paremiant piniginėmis lėšomis. Visiems Jums, mielieji, tariame  nuoširdžiausią AČIŪ!

Informuojame Jus, kad nuo šios dienos visi, kurie nori prisidėti prie ligoninės darbo, įveikiant mus užklupusią koronavirusinę pandemiją, gali kreiptis į mus el. paštu parama@panevezioligonine.lt ir įvardinti siūlomą pagalbą. Mūsų atstovai susisieks su Jumis ir aptars Jūsų paramos ligoninei perdavimo laiką ir būdus.

Yra fizinių ir juridinių asmenų, kurie nori prie ligoninės darbo prisidėti savo lėšomis. Šie asmenys lėšas gali  pervesti į žemiau pateiktą Respublikinės Panevėžio ligoninės sąskaitą, būtinai nurodant šių lėšų skyrimo tikslą (vaistams, asmens saugumo priemonėms, medicininei įrangai, personalo maitinimui ar kt.):

LT107300010002382972, Swedbank, banko kodas 73000

Respublikinės Panevėžio ligoninės medicinos darbuotojai dar ir dar kartą prašo Jūsų laikytis karantino laikotarpio reikalavimų, specialistų patarimų ir rekomendacijų – taip apsaugosite save, savo artimuosius, aplinkinius žmones. Pajutę nors vieną koronaviruso simptomą (kosulys, aukšta temperatūra, čiaudulys, skausmas krūtinėje, sunkumas kvėpuojant, drebulys, silpnumas, raumenų skausmas, kaulų „laužymas“), privalote nedelsiant skambinti tel. 1808 ir laukti medikų pagalbos.

Nuolatos sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės informaciją – tai tikros, aktualios, realią situaciją ligoninėje atspindinčios žinios.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:34