Naujienos

SVARBI INFORMACIJA

2021 03 01

Malonu Jums, mieli panevėžiečiai ir visi Šiaurės Lietuvos krašto gyventojai, pranešti, kad Respublikinė Panevėžio ligoninė nuo 2021 m. kovo mėn. 1 d. pilnai atnaujino visų ambulatorinių ir stacionarinių paslaugų teikimą.

Keičiantis epidemiologinei situacijai Panevėžio mieste bei Panevėžio apskrityje, ligoninė palaipsniui mažino lovų, skirtų gydyti COVID – 19 liga sergančius pacientus, skaičių. Šios lovos nedelsiant buvo užimamos pacientų, sergančių kitomis ligomis. Taip pat palaipsniui atnaujino dirbą ir ligoninės  skyriai, kurie šio karantino piko metu buvo laikinai sustabdę savo veiklą.

Šiuo metu ligoninėje teikiamų ambulatorinių ir stacionarinių paslaugų pajėgumai sudaro apie 75 proc. asmens apsaugos priežiūros paslaugų, kurios buvo teikiamos iki karantino. To priežastis -  iki šiol galiojantys epidemiologiniai reikalavimai medicinos personalo darbui ir pacientams, kurių laikymasis yra nediskutuotinai privalomas.

Kviečiame gyventojus, ypač tuos, kurie turi ilgalaikių rimtų sveikatos sutrikimų, registruotis konsultacijoms ir apsilankyti pas reikalingus gydytojus specialistus, kurie yra pasirengę suteikti Jums visą būtiną medicininę pagalbą. Savo svetainėje nuolat informuojame Jus apie laisvus priėmimo laikus pas atskirus gydytojus specialistus, tad kviečiame pasinaudoti šiomis galimybėmis.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-01-03 11:40