Naujienos

VŠĮ RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS INFORMACIJA

2020 09 24

Informuojame Jus, kad rugsėjo mėn. 23 d. viename iš Neurologijos skyrių pacientui, kurį buvo ruošiamasi nukreipti tolesniam reabilitaciniam gydymui, atlikus pakartotinį testavimą buvo nustatytas koronavirusinis susirgimas COVID – 19, nors prieš 9 paras, kuomet pacientas buvo guldomas į ligoninę, jo testas buvo neigiamas. Šiuo metu pacientas yra izoliuotas, o 23 šio skyriaus pacientams ir 20 skyriaus darbuotojų buvo atliktas privalomas testavimas. Rugsėjo 23 d. vakare buvo gauti šio testavimo rezultatai – tiek pacientų, tiek skyriaus darbuotojų testavimo rezultatai yra neigiami. 8 artimo kontakto skyriaus darbuotojai šiuo metu yra saviizoliacijoje. Visos skyriaus patalpos nedelsiant buvo dezinfekuotos, laikantis visų tokiems atvejams privalomų dezinfekcijos protokolo reikalavimų.

Pranešame Jums, kad, ryšium su susidariusia situacija ir siekiant maksimaliai apsaugoti pacientus, jų artimuosius ir ligoninės personalą nuo koronaviruso infekcijos plitimo, pacientų guldymas į  Neurologijos  skyrių yra sustabdomas 7 paroms. Neuroliginė pagalba Respublikinėje Panevėžio ligoninėje ir toliau bus teikiama, tačiau hospitalizuojami bus tik tie pacientai, kurių sveikatos būklė reikalaus neatidėliotinos medikų pagalbos. Pacientų, besigydančių Neurologijos skyriuje, lankymas draudžiamas. Ši tvarka ir visi draudimai galios vieną savaitę. Po to, priklausomai nuo  epidemiologinės situacijos, šios nuostatos gali būti panaikintos.

Visų labai atsiprašome už susidariusius nepatogumus, tikimės Jūsų supratimo, tolerancijos ir kantrybės. Sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės teikiamą informaciją – ją atnaujinsime ir Jūsų žiniai pateiksime nuolat.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 13:44