Naujienos

RESPUBLIKINĖ PANEVĖŽIO LIGONINĖ TINKAMAI PASIRUOŠUSI VAKCINACIJAI NUO COVID – 19

2020 12 26

„Labai malonu Jus informuoti, kad šiandien, gruodžio 26 d., Respublikinę Panevėžio ligoninę pasiekė pirmoji  Pfizer vakcinos siunta, tad ligoninės darbuotojų skiepijimas, numatytas gruodžio 27 d., vyks be kliūčių ar kitokių staigmenų“, - susirinkusiems žiniasklaidos atstovams situaciją komentavo Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Ligoninės direktorius išsamiai papasakojo apie pasiruošimą priimti vakciną, apie skiepijimo sąlygas ir šio proceso eigą. „Respublikinė Panevėžio ligoninė yra atsakinga už COVID – 19 ligos gydymo paslaugų organizavimą Panevėžio ir Utenos apskrityse, tad mes nuolat bendraujame su šiose apskrityse veikiančiomis pagrindinėmis stacionarinėmis asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiomis įstaigomis. Tinkamai pasiruošėme šiam atsakingam ir labai svarbiam procesui – turime visas reikiamas sąlygas ir priemones šiam darbui“, - patikino ligoninės direktorius A. Skorupskas. „Yra sudaryti sąrašai ir nustatyti prioritetai, kurie darbuotojai turi būti skiepijami pirmiausia. Tai – darbuotojai, dirbantys COVID – 19 skyriuose, Reanimacijos ir intensyviosios terapijos, Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriuose dirbantys žmonės, kiti specialistai, kurie teikia paslaugas, kurių teikimo metu jie dirba padidintos rizikos erdvėje. Skiepijami bus ne tik gydytojai, bet ir slaugytojai, valytojai ir kiti pagalbiniai darbuotojai, dirbantys konkrečiuose skyriuose, nepriklausomai nuo užimamų pareigų“, - konkretizavo situaciją ligoninės direktorius.

Direktorius A. Skorupskas pažymėjo, kad skiepijimas nuo COVID – 19 ligos bus vykdomas savanoriškais pagrindais, tačiau išreiškė viltį, kad šalies gyventojai tinkamai įvertins kylančias grėsmes žmonių sveikatai ir gyvybei, susijusias su šio susirgimo mastais ir pasinaudos šia valstybės suteikta galimybe nemokamai pasiskiepyti nuo COVID – 19 bei taip prisidėti prie savo, o kartu, ir visuomenės apsaugojimo nuo šios ligos plitimo ir žudančio jos poveikio žmonėms.

Sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės naujienas – tai savalaikė, objektyvi ir informatyvi informacija Jums.

 

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 15:06