Naujienos

RESPUBLIKINĖ PANEVĖŽIO LIGONINĖ: NAUJIENOS, PARAMA, BENDRUOMENIŲ VAIKŲ GLOBOS NAMŲ VAIKŲ PADĖKA IR DOVANOS

2020 04 07

Balandžio mėn. 7 d. Respublikinės Panevėžio ligoninės medikai gavo dar vieną paramos siuntą – UAB „Dominari“, kurios pagrindinė veikla yra baldų ir pažangiausiomis technologijomis patvirtinta porolono gamyba, perdavė mūsų ligoninei 1000 vienetų apsaugos kombinezonų, kurie yra skirti medikams, dirbantiems infekuotose zonose. Ši įmonė, kartu su Respublikinės Panevėžio ligoninės medikais, per rekordiškai trumpą laiką sumodeliavo, pagamino ir mūsų ligoninėje testavo šias apsaugos priemones, kurios sulaukė teigiamo medikų įvertinimo. Nuoširdžiai dėkojame UAB „Dominari“ vadovui Eugenijui Gvaldai, visam šios bendrovės kolektyvui už asmens saugos priemonių operatyvią gamybą ir šių priemonių perdavimą mūsų ligoninės kolektyvui. Dėkojame Panevėžio ir Utenos apskričių vyriausiajam anesteziologui reanimatologui Arūnui Valikoniui, vyr. slaugytojai Ingai Savickienei, visam mūsų ligoninės Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus kolektyvui už pagalbą ir patarimus UAB „Dominari“ šių apsaugos priemonių kūrimo ir jų testavimo procese. Džiaugiamės, kad greitu laikų lietuviškos asmens saugos priemonės, sukurtos ir pagamintos Panevėžyje, pasieks ir kitas šalies gydymo įstaigas.

Respublikinės Panevėžio ligoninės medikus kasdieną pasiekia įvairi verslo atstovų, visuomeninių organizacijų, privačių žmonių parama. Tai – švelnus, padrąsinantis, sunkiu metu palaikantis žodis, jausmingai tariamas iš gerumo ir nuoširdžios padėkos pripildytos širdies, tai – kukli parama,  didele meile bei neišmatuojamu dėkingumu pagaminta žmonių rankomis, tai - ir ženklesnė parama, kurią ligoninės darbuotojams perduoda visuomeninės organizacijos, verslo kolektyvai. Visiems Jums, mielieji, nuoširdžiausia medikų padėka – vertiname visų pastangas ir indėlį, prisidedant prie svarbios ir sunkios šiandieninės kovos su koronavirusine infekcija.

Ligoninės medikus ypač sujaudino vakar, balandžio 6 d., gauta Panevėžio socialinio paslaugų centro Bendruomenių vaikų globos namų vaikų padėka ir rankų darbo skanėstai. „Mieli gydytojai, Ačiū, kad saugote mus nuo pavojų, gydote ir gelbstite gyvybes, kovojate su pavojais, dėl to jus gerbiame ir mylime“, - rašoma vaikų rankomis pagamintoje nuostabaus grožio atvirutėje. Kartu su nuoširdžia padėka, puikiais piešiniais, vaikai atsiuntė medikams ir jų pačių pagamintų skanėstų, kurie „... suteiks Jums vilties nelengvame Jūsų darbe“.

Mieli vaikai, sunku žodžiais perduoti tuos didžiulio dėkingumo Jums jausmus, užplūdusius mus, gavus Jūsų pačią gražiausią šio pavasario dovaną mums. Norime išsakyti begalinį pasididžiavimą Jumis, Jūsų geromis, dosniomis širdelėmis ir brandžia pilietine atsakomybe, kurią rodote šiuo sunkiu ir visai tautai labai atsakingu metu. Užtikriname Jus, mieli vaikai, kad Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas deda ir dės visas pastangas, žinias, savo profesionalius gebėjimus kovoje už visų mūsų sveikatą. Sakoma – „esi sveikas – esi laimingas“. Mes kovojame ir kovosime už Jūsų laimę! Nuoširdžiausias AČIŪ Jums!

Artėja Šv. Velykos – krikščionių šventė, simbolizuojanti Kristaus prisikėlimą iš numirusių po nukryžiavimo. Tai – svarbiausia daugelio krikščionių šventė, kuria išreiškiamas didelis džiaugsmas dėl galutinės Dievo sūnaus pergalės prieš mirtį. Esame įpratę šiuo džiaugsmu dalintis su savo artimaisiais, giminėmis, draugais lankydami vieni kitus, sveikindami, linkėdami  vieni kitiems daug gražaus ir prasmingo.  Šiais metais Šv. Velykas sutinkame ypatingomis sąlygomis – klastingos koronavirusinės ligos COVID – 19  esame įsprausti į karantino rėmus, esame priversti saugoti save, savo artimuosius, aplinkinius. Šiuo metu be išlygų privalome  laikytis asmens saugumo priemonių (dėvėti apsaugines veido kaukes, pirštines, nuolat dezinfekuoti rankas ir dažnai liečiamus paviršius, laikytis saugaus atstumo vienam nuo kito, nebūti didesniuose susibūrimuose), turime būti paslaugūs ir dėmesingi – pasirūpinti vienišais, neįgaliais asmenimis, kurie patys negali pasirūpinti savimi, laikytis kitų specialiųjų karantino ir saviizoliacijos reikalavimų bei specialistų patarimų. Atsižvelgiant į tai, visų nuoširdžiai ir įtikinamai prašome – šiais metais Šv. Velykų šventę švęskite  namuose, nevykite niekur, nelankykite artimųjų, giminių ar draugų, nes tik taip, labai mylėdami, Jūs apsaugosite juos ir, kartu, save. Švenčių buvo, yra ir bus dar labai daug. Žmogaus sveikata ir gyvybė – vienintelė, laikina, nepakartojama. Nerizikuokime dėl vienos, nors ir labai prasmingos,  šventės savo, artimųjų, aplinkinių didžiausiomis mūsų egzistencijos vertybėmis – sveikata ir gyvybe.

Nuolat sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės informaciją – tai objektyvios, savalaikės ir išsamios naujienos apie esamą situaciją mūsų ligoninėje.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:44