Naujienos

PIRMADIENIS RESPUBLIKINĖJE PANEVĖŽIO LIGONINĖJE: DARBUOTOJŲ, SERGANČIŲ COVID – 19 – NĖRA, IZOLIUOTŲ DARBUOTOJŲ – NĖRA

2020 04 20

Praėjęs savaitgalis buvo svarbus ir prasmingas krikščionims ir stačiatikiams. Stačiatikiai šventė bene svarbiausią metinę šventę – Šv. Velykas, o krikščionys – Atvelykį. Karantininio laikmečio reikalavimai ir savisaugos būtinybė šiais metais neleido šių švenčių švęsti taip, kaip esame įpratę – maldos namuose, giminių, draugų tarpe, tad ilgametė religinė tradicija buvo pagerbta namuose artimųjų rate.

Ne mačiau džiugus šis savaitgalis buvo ir Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenei – malonu Jus informuoti, kad per šį savaitgalį keturiems asmenims atlikto testavimo  rezultatai buvo neigiami. Testuotų asmenų tarpe  buvo ir Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojas, kuriam balandžio 5 d. buvo patvirtinta COVID – 19 infekcija. Džiugu pranešti, kad šiuo metu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nėra nei vieno darbuotojo, sergančio šia infekcine liga, taip pat šiuo metu nėra nei vieno ligoninės darbuotojo, kuris būtų karantinuojamas dėl galimo COVID – 19 susirgimo.

Sveikiname visus ligoninės darbuotojus – pasveikusius ir nesusirgusius, sveikiname jų šeimas ir visi kartu dėl to labai džiaugiamės. Ligoninės darbuotojas, kuris buvo susirgęs infekcine liga, artimiausiu metu grįš į darbą. Laukiame sugrįžtant.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 09:02