Naujienos

PANEVĖŽIO KRAŠTO GYVENTOJŲ DĖMESIUI

2020 03 06

Nemalonu konstatuoti, tačiau yra asmenų, kurie, naudodamiesi šalyje paskelbta ekstremalia situacija, susijusia su koronaviruso infekcijos galimu plitimu, pateikia visuomenei klaidinančią informaciją, neva VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje yra atšauktos planinės pacientų konsultacijos, planinės operacijos ar kitaip paralyžiuotas asmens sveikatos paslaugų teikimas gyventojams.

Informuojame visus, kad tai – neteisinga, tikrovės neatitinkanti ir visuomenę klaidinanti informacija, skleidžiama, matomai, turint siekį kelti nepasitikėjimą VšĮ Respublikine Panevėžio ligonine ir Lietuvos sveikatos apsaugos sistema apskritai. Užtikriname Jus, kad ligoninė dirba įprastinį darbą – pacientai konsultuojami, planinės operacijos neatšauktos, gyventojams bet kuriuo paros metu suteikiama skubioji pagalba.

Situacija šalyje gali keistis – tokia tikimybė visada egzistuoja. Pasikeitus epidemiologinei situacijai Lietuvoje ir Ekstremalių situacijų valdymo centrui priėmus atitinkamus sprendimus, VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė nedelsdama per įvairias žiniasklaidos priemones informuos visuomenę.

Prašome Jūsų nekreipti dėmesio į įvairias pramanytas kalbas apie VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės darbą. Sekite mūsų teikiamą informaciją, nes tik ji yra tikra ir atitinkanti esamą situaciją šalyje ir Panevėžyje.

Būkite sveiki.

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija

Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-20 16:54