Naujienos

23 RESPUBLIKINĖS PANEVĖŽIO LIGONINĖS UROLOGIJOS SKYRIAUS DARBUOTOJAI GRĮŽTA Į DARBĄ

2020 04 16

Jau esame pateikę informaciją apie tai, kad balandžio 5 d. buvo nustatytas pirmas koronavirusinis susirgimas Respublikinės Panevėžio ligoninės Urologijos skyriuje dirbančiam asmeniui. 4 – riems tuo metu šiame skyriuje besigydantiems pacientams ir 23 - ims šio skyriaus darbuotojams nedelsiant buvo atliktas testavimas dėl galimo COVID – 19 susirgimo, pacientai buvo saugiai izoliuoti, o visi skyriaus darbuotojai – karantinuoti.

Šiandien skelbiame gerąją naujieną – visų Urologijos skyriaus pacientų ir visų šio skyriaus darbuotojų  pakartotinio testavimo rezultatai yra neigiami! Labai džiaugiamės dėl savo pacientų, dėl ligoninėje dirbančių medikų, linkime jiems ir jų šeimoms stiprios sveikatos. Rytoj, balandžio 17 d., visi 23 Urologijos skyriaus darbuotojai grįžta į darbą ir šis skyrius pradeda dirbti pilnu pajėgumu.

Ligoninės darbuotojas, kuriam diagnozuotas susirgimas koronavirusine infekcija, gydomas namuose, jo savijauta yra gera, o visi šeimos nariai yra sveiki. Džiaugiamės esama situacija, linkime kuo greičiau pasveikti ir labai laukiame sugrįžtant į kolektyvą.

Informuojame Jus, kad per praėjusią parą Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nebuvo užfiksuotas nei vienas COVID – 19 susirgimas. Šiuo metu mūsų ligoninės Infekcinių ligų klinikoje gydomi 3 pacientai, sergantys šia infekcine liga, visų jų būklė yra nebloga.

Laikykimės specialistų rekomendacijų ir karantininiam laikotarpiui keliamų specialiųjų reikalavimų – taip apsaugosime patys save ir aplinkinius!

Respublikinės Panevėžio ligoninės naujienos – savalaikė, objektyvi ir esamą situaciją ligoninėje atspindinti informacija.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 09:01