Naujienos

GYVENTOJŲ DĖMESIUI

2020 12 21

Informuojame Jus, kad, sparčiai daugėjant COVID – 19 ligos susirgimų atvejų Panevėžyje (šiuo metu fiksuota apie 2400 ligos atvejų 100 tūkst. gyventojų), bei augant Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojų sergamumo COVID – 19 liga skaičiams (šiuo metu serga apie 270 ligoninės darbuotojų), nuo gruodžio mėn. 21 d. yra laikinai stabdoma Dienos chirurgijos skyriaus veikla, o šio skyriaus darbuotojai laikinam darbui yra perkeliami į Reanimacijos ir intensyviosios pagalbos bei COVID – 19 skyrius.

Mieli Panevėžio apskrities gyventojai, ši priverstinė asmens sveikatos paslaugų apribojimo priemonė yra susijusi su ženkliai padidėjusio sergamumo COVID – 19 mastu mūsų krašte bei stipriai jaučiamu medicininio personalo trūkumu Respublikinėje Panevėžio ligoninėje. Atsiprašome Jūsų už iškilusius nepatogumus, tikimės Jūsų supratimo, tolerancijos ir kantrybės šiuo visiems sunkiu ir labai atsakingu laikotarpiu.

Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji – 2021 – ieji metai. Tai laikas, kurį buvome įpratę linksmai atšvęsti savo artimųjų, draugų, bendradarbių aplinkoje, lankyti įvairius šventinius renginius, koncertus. Šie metai į mūsų būtį įnešė daug reikšmingų permainų, apribojimų, būtinybę laikytis griežtesnės viešo ir privataus gyvenimo tvarkos. COVID – 19 liga – klastingas, mutuojantis, šiuo metu dar sunkiai suvaldomas infekcinis susirgimas, kuris jau pareikalavo didelio gyventojų sergamumo šia liga ir, deja, didelio mirčių nuo šio susirgimo skaičiaus. Mielieji, įsiklausykite į sveikatos specialistų rekomendacijas ir vyriausybės paskelbtus apribojimus, kuriais siekiama sustabdyti šios infekcinės ligos plitimo mastą ir apsaugoti šalies gyventojų sveikatą ir gyvybes. Kviečiame visus nepriekaištingai laikytis šių reikalavimų – taip apsaugosite save, savo artimuosius ir aplinkinius. Didelių mokslininkų pastangų dėka jau sukurta vakcina nuo COVID – 19 ligos, kurios pirmoji partija greitu laiku pasieks ir Lietuvą. Gyventojų vakcinacija – ypač svarbus ir reikalingas procesas, kuriuo tikimasi lemtingų teigiamų poslinkių mūsų visų kovoje su COVID – 19.

Sekite Respublikinės Panevėžio ligoninės informaciją – mes operatyviai ir išsamiai informuosime Jus apie visus pasikeitimus ir pateiksime kitas Jums aktualias naujienas.

Būkite sveiki!

 

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 14:58