Naujienos

„DĖKOJAME JUMS UŽ PARAMĄ“

2020 04 06

Visiems Žemės gyventojams pastarieji mėnesiai yra kupini sunkių išbandymų. Koronavirusas COVID – 19 negailestingai šienauja gyvybes, sergančių šiuo klastingu virusu žmonių skaičius nuolat auga. Valstybių vyriausybės, verslo atstovai, visuomeninės organizacijos bei eiliniai gyventojai vieningai stoja į kovą su šiuo infekciniu susirgimu. Žmonės laikosi specialistų rekomendacijų, paklūsta karantininio laikotarpio specialiesiems reikalavimams -  sąmoningai ir atsakingai laikosi asmeninės saugos ir saviizoliacijos, materialiai ir moraliai palaiko vieni kitus.

Tačiau labiausiai palaikymo šiuo metu reikia tiems, kurie dabar stovi pirmose šio nuožmaus karo su koronavirusine infekcija fronto eilėse – medikams.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės kolektyvas jau kelias savaites taip pat yra šio karo sūkuryje: perorganizuotas įstaigos darbas, laikinai apribotas kai paslaugų teikimas, pertvarkytos patalpos, reikalingos būtinųjų paslaugų ekstremalios situacijos metu teikimui, įsigyta būtina medicininė įranga, apmokytas personalas. Ligoninės darbuotojai pasiaukojamai ir labai atsakingai atlieka savo pareigas – nuolat ir visomis įmanomomis priemonėmis kovoja už žmonių sveikatą ir gyvybes.

Džiugu, kad šiuo sunkiu ir visai tautai labai reikšmingu laikotarpiu, žmonės susitelkė, neliko abejingi šiai pasiaukojamai medicinos darbuotojų kovai su koronavirusu. Kiekvieną dieną ligoninės kolektyvas sulaukia įvairios paramos iš valstybės rezervo, verslo atstovų, visuomeninių organizacijų, privačių asmenų.

„Didelis AČIŪ daugumos žmonių vardu už Jūsų kilnų , šiuo metu atsakingą ir pavojingą darbą. Lai visų dėkingumas atneša Jums stiprybės, ištvermės ir emocinės tvirtybės“, - rašoma vienoje iš daugelio padėkų medikams.

Kasdieną girdime apie naujas iniciatyvas, naujus pagalbos medikams būdus ir formas. Šiuo atsakingu metu mes visi surėmėme pečius ne tik kovai su COVID – 19, bet ir kovai už mūsų medikus, rūpindamiesi visokeriopa ir nenutrūkstama pagalba jiems.

Mielieji, Respublikinės Panevėžio ligoninės bendruomenės vardu nuoširdžiai dėkoju visiems geros valios žmonėms, kurie palaikė mus, padėjo ir padeda nelengvoje ir labai atsakingoje kovoje už žmonių sveikatą ir gyvybes, už galimybę gyventi ir džiaugtis būtimi. Ačiū Jums už Jūsų dosnias širdis, už Jūsų gerumą ir nesavanaudišką pagalbą medikų bendruomenei šiuo didžiulės atsakomybės už tautos ateitį ir bekompromisės kovos už žmogų metu.

Būkite sveiki!

Pagarbiai
VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius                                                                Arvydas Skorupskas
Paskutinį kartą redaguota: 2021-01-21 08:43