|   Versija neįgaliems   
Priimamasis(+370 45) 507186

Gydytojo Vitalijaus Gritėno išlydėtuvės į užtarnautą poilsį.

2019.06.03

Į ligoninės Konferencijų salę rinkosi Respublikinės Panevėžio ligoninės darbuotojai ir svečiai, atėję į gydytojo radiologo Vitalijaus Gritėno išlydėtuves į užtarnautą poilsį. Daug gražių, šiltų žodžių gydytojo adresu išsakė ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas, kolegos, draugai.

Gydytojas V. Gritėnas - panevėžietis, 1968 m. baigė Panevėžio sporto mokyklą, po to - Vilniaus universiteto medicinos fakultetą. 1974 m. jis atvyko į Panevėžio ligoninę atlikti rezidentūros. Po sklandaus studijų baigimo 1975 m. įsidarbino Panevėžio ligoninės Radiologijos - diagnostikos skyriuje, kuriame dirbo iki šiol. 

Pasak jo kolegų, iš gydytojo V. Gritėno pavyzdį galėtų imti kiekvienas dirbantis gydytojas. Jis - tolerantiškas, puikus savo srities specialistas, visada geros nuotaikos ir pasirengęs kiekvieną akimirką patarti, padėti, negailintis nei laiko, nei jėgų savo darbui, visada dosniai dalijantis savo profesinę patirtį jaunesniems kolegoms ir bendradarbiams. „Dirbti su gydytoju V. Gritėnu buvo vienas malonumas - visi darbai padaryti be jokių nesklandumų, pacientai patenkinti, o laisvą minutę kolegos visada būdavo supažindinami su naujausiomis jo taip mėgiamo futbolo žiniomis. Jis - mūsų saulytė...“ - meiliai, su nemenkos nostalgijos gaidele balse, kalbėjo kolegos. „Radiologijos - diagnostikos kolekryvas labai brangina ir myli gydytoją Vitalijų Gritėną, tad palydėdami jį į užtarnautą poilsį, linkime stiprios sveikatos, visada būti geros nuotaikos ir nepamiršti mūsų - visada lauksime Jūsų, aplankančio mus“, - gydytojui V. Gritėnui linkėjo Radiologijos - diagnostikos skyriaus vedėja gydytoja Ieva Grėbliūnaitė.

 

                                                                                        VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.

 

 

 

 

© 2013 Viešoji įstaiga Respublikinė Panevėžio ligoninė,

Smėlynės g. 25 LT-35144, Tel. (8 45) 507244, faks (8 45) 501520, info@panevezioligonine.lt, PVM mokėtojo kodas LT913401219.

Duomenys kaupiami ir saugomi LR juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas 191340120.