Gydytojai klounai „Raudonos nosys“ aplankė mažuosius pacientus Respublikinėje Panevėžio ligoninėje

2019.05.31

„Raudonos nosys“ - tai profesionalius aktorius vienijanti nepelno siekianti organizacija, kurios nariai humoro pagalba teikia emocinę bei psichosocialinę pagalbą labiausiai pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

2019 m. gegužės mėn. 30 d. šios grupės aktoriai aplankė Respublikinės Panevėžio ligoninės Vaikų ligų ir Vaikų ortopedijos - traumatologijos ir chirurgijos skyriuose besigydančius mažuosius pacientus. Klounai užsuko į palatas, bendravo su vaikais individualiai per jų fantazijas ir vaizduotę. Tokiu būdu mažiesiems pacientams, juos slaugantiems artimiesiems ir abiejų skyrių personalui suteikdami daug džiugių akimirkų, kurių ligoninėse tikrai trūksta. Tokie apsilankymai, ypač pas sergančius vaikus, praskadrina ligoninės kasdienybę, mažina stresą ir baimę, padeda atsipalaiduoti, lavina vaizduotę.

Ačiū Jums, klounai „Raudonos nosys“! Jūs - geriausi mūsų mažųjų pacientų draugai, kurie yra visada laukiami ir džiugiai sutinkami.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.