Susitikimas su Biržų rajono savivaldybės meru Vytu Jarecku

2019.05.23

Gegužės mėn. 23 dieną VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas susitiko su Biržų rajono savivaldybės meru Vytu Jarecku. Nuoširdaus ir atviro pokalbio metu vadovai kalbėjo apie efektyvios asmens sveikatos priežiūros Biržų rajono gyventojams teikimo klausimus, bei aptarė Likėnų reabilitacijos ligoninės ateities strateginių planų metmenis. A. Skorupskas ir V. Jareckas sutarė, kad Likėnų reabilitacijos ligoninės perspektyvinį planą artimiausiu metu pristatys Panevėžio regioninės plėtros komisijai , o vėliau - Lietuvos Respublikos vyriausybei.

Biržų rajono meras V.Jareckas ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius A. Skorupskas liko patenkinti šiuo susitikimu ir sutarė, kad tokie susitikimai, kuriuose bus svarstomi Biržų rajono savivaldybės gyventojams, VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei ir visam šiaurės Lietuvos regionui svarbūs klausimai, liečiantys asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, vyks ir ateityje.

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės info.