SVEIKINAME SU TARPTAUTINE AKUŠERIŲ DIENA

2019.05.05

1987 metais Nyderlanduose vykusioje Tarptautinėje Akušerių konferencijoje nuspręsta paskelbti gegužės 5-ąją Tarptautine akušerių diena. Šia gražia profesinės šventės proga norėtume pasveikinti visas (-us) Panevėžio krašto ir VšĮ Respublikinės Panevėžio ligonės akušeres (-ius), padėjusias (-sius) ateiti į pasaulį ne vienai gyvybei.

Ta proga VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės Akušerijos ir ginekologijos klinikoje įvyko akušerių susitikimas su ligoninės direktoriumi Arvydu Skorupsku, administracijos darbuotojais, ligoninės kapelionu Pavel Andžejevski.

„Naujos gyvybės gimimas - tai stebūklas, kuriam vykstant visada dalyvaujate Jūs - akušeriai“, - pradėjo savo sveikinimo kalbą direktorius. -„Akušerija - tai tarsi šulinys, kuris niekuomet neišsemiamas,tarsi galingas vėjo sūkurys, kuris įtraukia ir nebepaleidžia. Ačiū Jums už nuoširdų Jūsų darbą, kuris reikalauja didelės atsakomybės, kruopštumo, profesionalių akušerijos žinių ir didelio atsidavimo pasirinktai profesijai. Linkiu Jums sveikatos, stiprybės, būkite laimingos darbe ir šeimose“, - profesinės šventės proga linkėjo direktorius A. Skorupskas.

Už nuoširdų, darbą, pareigingumą, profesionalumą ir ligoninės prestižo kėlimą direktorius Pagyrimo raštais ir gėlėmis apdovanojo Akušerijos skyriaus akušeres Danutę Kažamėkienę, Sauleną Martusevičienę ir Gitaną Jakaitienę.

Akušerijos skyriaus darbuotojas Tarptautinės akušerių dienos proga taip pat sveikino Respublikinės Panevėžio ligoninės kapelionas Pavel Andžejevski. „Jūs - tie medicinos darbuotojai, kurie padeda mamoms išnešioti ir pasitikti naują gyvybę. Linkiu Jums Dievo palaimos, gražių, saulėtų dienų ir visokeriopos sėkmės Jūsų veikloje ir asmeniniame gyvenime“ - dėkojo susirinkusiems ligoninės kapelionas.