Visus maloniai kviečiame skirti 1 proc. pajamų mokesčių dalį VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei

2019.05.02

Lietuvos Respublikoje įregistruoti labdaros ir paramos fondai, biudžetinės įstaigos, asociacijos, visuomeninės organizacijos, viešosios įstaigos, religinės bendrijos ir centrai, tarptautinių organizacijų skyriai, kiti juridiniai asmenys, kurių veiklą reglamentuoja specialūs įstatymai ir kurių veiklos tikslas nėra pelno siekimas, o gautas pelnas negali būti skiriamas jų steigėjams, dalininkams ar nariams, turi teisę gauti paramą tuo atveju, jeigu jie yra įgiję paramos gavėjo statusą.

VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė patenka į aukščiau išvardintų juridinių asmenų grupę, turi paramos gavėjo statusą, todėl mūsų gydymo įstaiga gali gauti tokią paramą.

Maloniai prašome visų - ligoninės darbuotojų, šalies gyventojų - skirti VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei 1 proc. savo pajamų mokesčių dalį, tikslu sėkmingai vykdyti savo veiklą, panaudojant šias lėšas įstatymų numatytais atvejais.

Ačiū!

VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės administracija