VšĮ Respublikinėje Panevėžio ligoninėje pradėjo darbą naujasis direktorius Arvydas Skorupskas

2019.04.24

Nuo 2019 m. balandžio mėn. 24 d. VšĮ Respublikinei Panevėžio ligoninei pradėjo vadovauti 2018 m. konkursą užimti ligoninės direktoriaus pareigas laimėjęs gydytojas Arvydas Skorupskas.

Ligoninės Konferencijų salėje naujasis direktorius prisistatė administracijos darbuotojams, ligoninės klinikų ir skyrių vedėjams bei vyresniosioms slaugytojams, visiems linkėjo ramybės, sutarimo, darnaus bendro darbo bei pasveikino su ką tik praėjusiomis Šv. Velykomis.

A. Skorupskas 1988 m. baigė Kauno Medicinos institutą ir įgijo chirurgo specialybę. Direktorius turi dvi galiojančias abdominalinio chirurgo ir bendrojo chirurgo licencijas. A. Skorupskas taip pat turi sveikatos apsaugos vadybos magistro laipsnį, kurį įgijo baigdamas LSMU. Vadybinė naujojo direktoriaus patirtis yra 12 metų - dirbo rajoninėje poliklinikoje, rajoninėje ligoninėje, Sveikatos apsaugos ministerijoje. Teko dirbti projektinį darbą, Ukrainoje vertinti šios šalies sveikatos apsaugos būklę.

Dirbdamas Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pareigose, A. Skorupskas daugiausia laiko skirs ligoninės vadybos klausimams spręsti, tačiau planuoja neapleisti ir chirurgo darbo. „Dirbti Respublikinėje Panevėžio ligoninėje buvo mano ne spontaniškas, bet gerai apmąstytas ir atsakingai pasvertas sprendimas“, - susirinkusiems kalbėjo direktorius A. Skorupskas. - „Turtinga šios ligoninės istorija įpareigoja atsakingai elgtis ir dirbti. Mūsų ligoninės ateitis - tai mūsų visų bendro darbo rezultatas. Mūsų pastangos, mūsų galimybės, mūsų geri darbai turi būti žinomi tiek šalyje, tiek ir už jos ribų. O galimybes tam tikrai turime, tad pasinaudokime jomis. Laikinumo, neaiškumo laikai pasibaigė ir dabar svarbiausias mūsų tikslas - stabilus, kokybiškas ir pacientų lūkesčius pateisinantis mūsų visų darbas. Ateityje gal ir prireiks kažką keisti, tobulinti, pertvarkyti, bet tai bus daroma atsakingai - diskutuosime ir, tikiuosi, sutarsime, nieko nuo jūsų neslėpsiu. Pirmiausia turi grįžti dvasinė ramybė, į darbą turime eiti kaip į šventę, o ne kaip į karą. Taigi, ramybė, susiklausymas, bendras darbas ir pojūtis, kad esame laimingi mes, vadinasi, laimingi ir mūsų pacientai - štai mūsų šio laikotarpio prioritetai“, - dėstė savo mintis A. Slorupskas.

Direktorius pažadėjo artimiausiu laiku aplankyti visus ligoninės padalinius ir skyrius, pabendrauti su darbuotojais, išklausyti jų nuomonės apie esamą padėtį ligoninėje bei minčių kas taisytina ar keistina. Direktorius padėkojo visiems už dalyvavimą ir palinkėjo sklandaus bendro darbo.